شارژر هتلی در هتل ها و مراکز اقامتی چه ضرورتی دارد؟

شارژر هتلی در هتل ها و مراکز اقامتی چه ضرورتی دارد؟

شارژر هتلی در هتل ها و مراکز اقامتی چه ضرورتی دارد؟

یکی از خدمات عمومی جدید و محبوب در اکثر هتل ها ، دستگاه های شارژر هتلی یا همان تابلو شارژ هتلی است که کاربران گوشی های هوشمند تا حد زیادی به آنها عادت کرده اند به نوعی که نباید تعجب کرد اگر نبود ایستگاه شارژ در یک  هتل  از نظر مسافران، یک امتیاز منفی برای هتل محسوب شود. 

ضرورت وجود شارژر هتلی در هتل ها و مراکز اقامتی

 

در هتل ها و اقامتگاه ها یکی از دغدغه هایی که بسیاری از  مسافران دارند، نحوه شارژ کردن گوشی های هوشمند  است زیرا مثلا شارژ گوشی افراد تمام شده است ولی شارژر گوشی را با خود نیاورده اند یا اینکه نمی‌دانند کجا گوشی خود را به شارژ بزنند و پریز خالی و نزدیک پیدا نمی‌کنند و خلاصه اینکه به دلایل افت شارژ گوشی خود دچار دردسر شده اند اما خوشبختانه تمامی مشکلات نامبرده را می‌توان با دستگاه های شارژر هتلی برطرف کرد.

دستگاه های شارژر هتلی،  اسامی متنوع دیگری نیز دارند از جمله  «تابلو شارژ هتلی»، «باکس شارژ هتلی» یا «ایستگاه شارژ هتل»  که منظور از همه این عناوین،  ایستگاه هایی است که در بخش های مختلف هتل ها و اقامتگاه ها قابل استقرار و نصب هستند و اصلی ترین استفاد از آنها تسهیل کردن  شارژ  گوشی های مشتریان و مسافران است. 

 
شارژر هتلی

انواع دستگاه شارژ هتل

۱) دستگاه های مولتی شارژ کارخانه ای

 

در بازار، چندین نوع دستگاه شارژرِ اماکن عمومی را می توانید بیابید که بیشتر به دستگاه های مولتی شارژر معروف اند این دستگاه ها تحت اسامی و برندهای مختلف به مشتریان عرضه می‌شوند و معمولا دارای چند سوکت هستند که می‌توان چند گوشی هوشمند یا تبلت را همزمان با آنها شارژ کرد. امکانات دیگری همچون شارژ سریع نیز در برخی از مدل های این دستگاه ها وجود دارد که بر محبوبیت هر چه بیشتر آنها می افزاید.

 

۲) شارژر های سفارشی مختص هتل ها و اقامتگاه ها

 

ایستگاه های شارژِ سفارشی، توسط مهندسین خبرۀ داخلی به صورت ویژه برای هتل ها، رستوران ها و اقامتگاه ها ساخته می‌شوند و در آنها به نیاز و سلیقه شخص سفارش دهنده توجه ویژه ای می شود. این ایستگاه های شارژر سفارشی در حال تبدیل شدن به یک وسیله رایج در بسیاری از اقامتگاه ها و هتل ها هستند زیرا که خصوصیات مطلوب زیادی دارند از جمله:

مناسب بودن برای تبلیغات

هر ایستگاه شارژ هتلی یک مکان ایده آل برای نمایش تبلیغاتِ مربوط به هتل یا هر نوع تبلیغ دیگری به مشتریان است زیرا که بسته به سلیقه سفارش دهنده، می تواند دارای یک تابلو یا پنل با ابعاد دلخواه برای نمایش تبلیغات تصویری، متنی یا دیجیتالی به مشتریان باشد به همین دلیل است که به ایستگاه های شارژر هتلی، تابلو شارژ هم گفته می‌شود.

 اگر می خواهید همگام با تسهیل شارژ گوشی های هوشمند، برای مشتریان تبلیغات جذابی از مجموعه خود را نیز ارائه کنید بدون شک با سفارش یک تابلو شارژ هتلی به هر دو هدف نامبرده خواهید رسید به علاوه با این دستگاه های شارژ، می‌توان جلوه ای زیباتر به بخش‌های پر رفت و آمد یا عمومیِ اقامتگاه خود بدهید.

 
شارژر هتلی

۲) تنوع در طراحی

 

تنوع دستگاه های شارژر هتلی، بسیار بیشتر از آن چیزی است که ممکن است در ابتدا تصور کنید؛ ایستگاه‌های شارژر هتلی در انواع مدل های ایستاده، دیواری و تبلیغاتی در طراحی های زیبا و در ابعاد مختلف از خیلی کوچک تا انداز های متوسط و بزرگ، قابل سفارش هستند و تنها کافیست از مشاوران مراکز ساخت این دستگاه های شارژ، سوال کنید تا بهترین مدل های مناسب با محیط هتل شما را پیشنهاد دهند به علاوه تعداد سوکت ها و جایگاه های شارژ، تنوع جایگاه های شارژ برای مدل های مختلف گوشیِ هوشمند نیز از جمله آپشن هایی هستند که به دلخواه شما قابل تنظیم خواهند بود.

 

۳) یک خدمت عمومی رضایت بخش

 

استقرار تابلوهای شارژ در اقامتگاه ها و هتل ها اگرچه در نگاه اول یک کار ساده به نظر می‌رسد ولی خدمتی بزرگ به مشتریان و مسافران است. در مواقع نیاز و ضرورت است که اهمیت این دستگاه ها توسط افراد احساس می شود پس همین خدمت به ظاهر ساده می‌تواند زمینه ساز رضایت هرچه بیشترِ مشتریان هتل و اقامتگاه شما شود و مشتریان دائمی و وفادارتری را برای مجموعه تحت سرپرستی خود بسازید به همین دلیل است که استفاده از ایستگاه های شارژر هتلی در اکثر هتل های برتر در حال رواج است. این هتل ها به کوچکترین کارهایی که بتواند رفاه بیشتری را برای مشتریان فراهم کند توجه ویژه دارند و هیچ موردی را از قلم نمی اندازند.

دستگاه شارژر هتلی

۴) خدمات پس از فروش و گارانتی


یکی دیگر از فوایدی که با استفاده از یک ایستگاه شارژ هتلیِ سفارشی عاید شما می‌شود خدمات پس از فروش و راه اندازی محصول است یعنی اینکه اگر به هر دلیلی دستگاه، دچار اختلال یا نقص فنی شد استادکاران خبره در خدمات رسانی به شما و رفع مشکل دستگاه شارژ اعلام آمادگی می کنند به علاوه اگر به یک مرکز معتبر سفارش تابلوی شارژ هتلی سفارش خرید داده باشید ممکن است حتی محصول خریداری شده شما گارانتی کیفیت داشته باشد و برای اکثر تعمیرات و مشکلات احتمالیِ بعدی نیاز به پرداخت هیچ گونه هزینه مازاد نخواهید شد.

۵) امکان سفارش انبوه با قیمت های مناسب

ممکن است یک مدیر هتل بسته به نیاز خود و تعدد شعبه های هتل  یا برای طبقات متعدد هتل خود سفارش چندین تابلو شارژ هتلی دهد؛ این امکان نیز به آسانی در اختیار وی قرار می‌گیرد که سفارش تعداد یا سفارش انبوه برای دستگاه شارژر هتلی ثبت کند و از این طریق در مجموع هزینه های سفارشات، تا حد زیادی صرفه جویی کند چون هرچه تعداد سفارشات یک مشتری بیشتر باشد به هزینه نهایی سفارش وی تخفیف بیشتری تعلق خواهد گرفت.


مقاله پیشنهادی: دستگاه شارژ موبایل بیمارستانی در مراکز درمانی چه کاربردی دارد؟

سخن پایانی

 

در نهایت باید گفت که با توجه به رواج روزافزون استفاده از تابلوهای شارژ در انواع هتل ها، رستوران ها و اقامتگاه ها و محبوبیت این دستگاه ها نزد مشتریان، توصیه می‌شود اگر هنوز از این خدمات استفاده نکرده اید هر چه زودتر در این زمینه، ثبت سفارش کنید زیرا که یکی از نیاز های اکثر مکان های عمومی وجود همین ایستگاه های شارژ است و به دلیل اینکه این دستگاه های شارژر هتلی در اکثر شهر ها کاملا جا افتاده و پر کاربرد هستند نبود آنها در یک هتل، بیش از گذشته احساس می‌شود و حالت خوشایندی برای مشتریان نخواهد داشت.

ایستگاه شارژ هتلی
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.