شارژر هتلی در هتل ها و مراکز اقامتی چه ضرورتی دارد؟

شارژر هتلی در هتل ها و مراکز اقامتی چه ضرورتی دارد؟

شارژر هتلی در هتل ها و مراکز اقامتی چه ضرورتی دارد؟

یکی از خدمات عمومی جدید و محبوب در اکثر هتل ها ، دستگاه های شارژر هتلی یا همان تابلو شارژ هتلی است که کاربران گوشی‌های هوشمند تا حد زیادی به آنها عادت کرده اند به نوعی که نباید تعجب کرد اگر نبود ایستگاه شارژ در یک  هتل  از نظر مسافران، یک امتیاز منفی برای هتل محسوب شود. 

ضرورت وجود شارژر هتلی

در هتل ها و اقامتگاه ها یکی از دغدغه هایی که بسیاری از  مسافران دارند، نحوه شارژ کردن گوشی های هوشمند است. در نظر بگیرید شارژ گوشی فردی تمام شده است ولی شارژر گوشی را با خود نیاورده است یا اینکه نمی‌دانند کجا گوشی خود را به شارژ بزنند و پریز خالی و نزدیک پیدا نمی‌کنند و خلاصه اینکه به دلایل افت شارژ گوشی خود دچار دردسر و استرس شده است اما خوشبختانه تمامی مشکلات نامبرده را می‌توان با دستگاه شارژر هتلی برطرف کرد.

دستگاه های شارژر هتلی،  اسامی متنوع دیگری نیز دارند از جمله  «تابلو شارژ هتلی»، «باکس شارژ هتلی» یا «ایستگاه شارژ هتل»  که منظور از همه این عناوین،  ایستگاه هایی است که در بخش های مختلف هتل ها و اقامتگاه ها قابل استقرار و نصب هستند و اصلی ترین استفاد از آنها تسهیل کردن  شارژ  گوشی های مشتریان و مسافران است. 

 
شارژر هتلی

انواع دستگاه شارژ هتل

 

۱) دستگاه‌های مولتی شارژ عمومی

در بازار، چندین نوع دستگاه شارژرِ اماکن عمومی را می توانید بیابید که بیشتر به دستگاه های مولتی شارژر معروف‌اند این دستگاه ها تحت اسامی و برندهای مختلف به مشتریان عرضه می‌شوند و معمولا دارای چند سوکت هستند که می‌توانند چندین گوشی هوشمند یا تبلت را همزمان با آنها شارژ کرد. امکانات دیگری همچون شارژ سریع نیز در برخی از مدل های این دستگاه ها وجود دارد که بر محبوبیت هر چه بیشتر آنها می افزاید.

 

۲) شارژرهای سفارشی مختص هتل‌ها و اقامتگاه‌ها

ایستگاه های شارژِ سفارشی، توسط مهندسین خبرۀ داخلی به صورت ویژه برای هتل‌ها، رستوران‌ها و اقامتگاه‌ها ساخته می‌شوند و در آنها به نیاز و سلیقه شخص سفارش‌دهنده توجه ویژه‌ای می‌شود. این ایستگاه‌های شارژر سفارشی در حال تبدیل شدن به یک وسیله رایج در بسیاری از اقامتگاه ها و هتل ها هستند زیرا که خصوصیات مطلوب زیادی دارند از جمله:

تبلیغات هدفمند و پر بازده

هر ایستگاه شارژ هتلی یک مکان ایده‌آل برای نمایش تبلیغاتِ مربوط به هتل یا هر نوع تبلیغ دیگری به مشتریان است زیرا که بسته به سلیقه سفارش دهنده، می تواند دارای یک تابلو یا پنل با ابعاد دلخواه برای نمایش تبلیغات تصویری، متنی یا دیجیتالی به مشتریان باشد به همین دلیل است که به ایستگاه های شارژر هتلی، تابلو شارژ هم گفته می‌شود.

اگر می‌خواهید تبلیغاتی جذاب، پربازده و هدفمند همراه با ارائه خدمت و تسهیل شارژ گوشی میهمانان داشته باشید، بدون شک با سفارش یک تابلو شارژ هتلی به هر دو هدف خود خواهید رسید! به علاوه با این دستگاه‌های شارژ، می‌توانید جلوه‌ای زیباتر به بخش‌های پر رفت و آمد هتل یا اقامتگاه خود بدهید.

 
شارژر هتلی

تنوع در طراحی

تنوع دستگاه‌های باکس شارژ هتل ، بسیار بیشتر از آن چیزی است که ممکن است در ابتدا تصور کنید؛ ایستگاه‌های شارژر هتلی در انواع مدل‌های ایستاده، دیواری و تبلیغاتی در طراحی های زیبا و در ابعاد مختلف قابل سفارش هستند و تنها کافیست از مشاوران مراکز ساخت این دستگاه‌های شارژ، سوال کنید تا مدل‌های مناسب با محیط هتل شما را پیشنهاد دهند به علاوه تعداد سوکت‌ها و تنوع جایگاه های شارژ برای مدل های مختلف گوشیِ هوشمند نیز از جمله آپشن هایی هستند که به دلخواه شما قابل تنظیم خواهند بود.

 

ارائه یک خدمت عمومی رضایت‌بخش

استقرار تابلوهای شارژ در اقامتگاه‌ها و هتل‌ها اگرچه در نگاه اول یک کار ساده به نظر می‌رسد ولی خدمتی بزرگ به مشتریان و مسافران است. در مواقع نیاز و ضرورت است که اهمیت این دستگاه ها توسط افراد احساس می شود. پس همین خدمت به ظاهر ساده می‌تواند زمینه ساز رضایت هرچه بیشترِ مشتریان هتل و اقامتگاه شما شود و مشتریان دائمی و وفادارتری را برای مجموعه تحت سرپرستی خود بوجود می‌آورد، به همین دلیل است که استفاده از باکس شارژ هتل در اکثر هتل های برتر در حال رواج است. این هتل‌ها به کوچکترین کارهایی که بتواند رفاه بیشتری را برای مشتریان فراهم کند توجه ویژه دارند و هیچ موردی را از قلم نمی اندازند.

دستگاه شارژر هتلی

خدمات پس از فروش و گارانتی

یکی دیگر از فوایدی که با استفاده از یک ایستگاه شارژ هتلیِ عاید شما می‌شود خدمات پس از فروش محصول است یعنی اینکه اگر به هر دلیلی دستگاه، دچار اختلال یا نقص فنی شد استادکاران خبره در خدمات رسانی به شما و رفع مشکل دستگاه شارژ اعلام آمادگی می‌کنند به علاوه اگر به یک مرکز معتبر سفارش تابلوی شارژ هتلی سفارش خرید داده باشید ممکن است حتی محصول خریداری شده شما گارانتی کیفیت داشته باشد و برای اکثر تعمیرات و مشکلات احتمالیِ بعدی نیاز به پرداخت هیچ گونه هزینه مازاد نخواهید شد.

۵) امکان سفارش انبوه با قیمت های مناسب‌تر

 

ممکن است یک مدیر هتل بسته به نیاز خود و تعدد شعبه های هتل یا برای طبقات متعدد هتل خود سفارش چندین تابلو شارژ هتلی دهد؛ این امکان نیز به آسانی در اختیار وی قرار می‌گیرد که سفارش تعداد یا سفارش انبوه برای دستگاه شارژر هتلی ثبت کند و از این طریق در مجموع هزینه های سفارشات، تا حد زیادی صرفه جویی کند چون هرچه تعداد سفارشات یک مشتری بیشتر باشد به هزینه نهایی سفارش وی تخفیف بیشتری تعلق خواهد گرفت.

سخن پایانی

در نهایت باید گفت که با توجه به رواج روزافزون استفاده از تابلوهای شارژ در انواع هتل‌ها، رستوران‌ها و اقامتگاه‌ها و محبوبیت این دستگاه‌ها نزد مشتریان، توصیه می‌شود اگر هنوز از این خدمات استفاده نکرده اید هر چه زودتر در این زمینه، ثبت سفارش کنید زیرا که یکی از نیازهای اکثر مکان‌های عمومی وجود همین ایستگاه‌های شارژ است و به دلیل اینکه این دستگاه‌های شارژر هتلی در اکثر شهر ها کاملا جا افتاده و پر کاربرد هستند نبود شارژر هتلی در یک هتل، بیش از گذشته احساس می‌شود و حالت خوشایندی برای مشتریان نخواهد داشت.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.