شارژ باکس موبایل یا شارژ باکس تبلیغاتی چیست؟

شارژ باکس موبایل یا شارژ باکس تبلیغاتی چیست؟

شارژ باکس موبایل یا شارژ باکس تبلیغاتی چیست؟

تصور کنید که به داخل یک فروشگاه وارد می شوید، اما ناگهان صدای خاموش شدن گوشی تلفن همراهتان به گوش می رسد. بله! شارژ گوشی شما تمام شده است و ممکن است هر لحظه یک تماس مهم داشته باشید. قطعا در این زمان احساس بدی خواهید داشت. چون از یک طرف از منزل خارج شده اید تا کارهای خود را انجام دهید و از طرف دیگر به گوشی تلفن همراه روشن خود نیاز دارید. وجود یک شارژ باکس موبایل در یک فروشگاه و یا مرکز اداری و تجاری، به شما این امکان را می دهد تا موبایل خود را به صورت فوری شارژ کنید.

سعی کردیم که موضوع این مقاله را با یک مثال شروع کنیم تا بیشتر با اهمیت شارژ باکس آشنا شوید. اما فارغ از اینکه شارژ باکس ها می توانند مزایای زیادی برای مردم داشته باشند، برای یک کسب و کار نیز بسیار مفید خواهند بود. به خصوص اگر با راهکارهای تبلیغاتی طراحی و ساخته شوند. در ادامه این مقاله قصد داریم در مورد مزایای شارژ باکس های موبایل و کاربردهای آن صحبت کنیم.

 

شارژ باکس موبایل یا شارژ باکس تبلیغاتی چیست؟

 

 

شارژ باکس موبایل چیست؟

 

شارژ باکس موبایل که با نام شارژ باکس تبلیغاتی نیز شناخته می شود، یکی از انواع محصولاتی است که می توان برای تبلیغات یک برند و کسب و کار مورد استفاده قرار داد. شارژ باکس ها در واقع، فضایی ایمن برای شارژ کردن گوشی تلفن همراه محسوب می شوند. این شارژ باکس ها در هر مکانی از جمله فضاهای باز و فضاهای بسته قابل نصب اند.

همانطور که از نام این محصولات مشخص است، می توان آن ها را به عنوان یک باکس شارژر مورد استفاده قرار داد. باکس های شارژر دارای چند سوکت شارژ هستند که امکان شارژ کردن همه‌ی تلفن‌های همراه وجود دارد. شارژ باکس گوشی تلفن همراه به واسطه داشتن طراحی منحصر به‌فرد و کارایی فوق العاده، می تواند برای تبلیغات کسب و کارهای مختلف نیز مورد استفاده قرار گیرد.

شارژ باکس تبلیغاتی

 

 

کاربردهای مختلف شارژ باکس گوشی تلفن همراه

تنوع بالای شارژ باکس های موبایل موجود در بازار کشور ایران باعث شده است تا همه کسب و کارها بتوانند برای تبلیغات از این محصولات استفاده کنند. در حال حاضر، به دلیل اینکه شارژ باکس گوشی تلفن همراه در مدل ها و طرح های مختلفی قابلیت چاپ دارد، می توان با کاربردهای مختلف در فضای باز و یا بسته مورد استفاده قرار گیرد. از جمله کاربردهای اصلی شارژ باکس گوشی عبارتند از:

  • بیمارستان ها: یکی از بهترین فضاهایی که می توان از شارژ باکس موبایل استفاده کرد، بیمارستان هاست. برخی از همراهان بیمار به دلیل دغدغه هایی که دارند، آوردن شارژرهای خود را فراموش می کنند. این موضوع می تواند باعث شود تا آن ها نتوانند با دیگر اعضای خانواده و یا دوستان خودشان ارتباط بگیرند. بنابراین، با قرار دادن شارژ باکس گوشی تلفن در بیمارستان ها و مراکز درمانی، می توان یکی از دغدغه های اصلی بیماران و همراهان آن ها را برطرف کرد.
  • نمایشگاه ها: هر یک از غرفه های موجود در نمایشگاه ها، می توانند از شارژ باکس تبلیغاتی برای تبلیغات برند خود استفاده کنند. از طرفی با قرار دادن این شارژ باکس ها، مردم تمایل بیشتری به بازدید از نمایشگاه و محصولات شما خواهند داشت.
  • مراکز تجاری و اداری: می توان برای همه مراکز تجاری و اداری که مراجعین مختلف دارند از شارژ باکس موبایل استفاده کرد. امکان درج تبلیغات، لوگو و یا متن های تبلیغاتی روی این شارژ باکس ها وجود دارد. بدیهی است که با وجود رفت و آمد زیاد در این مراکز، تبلیغات در این شارژ باکس ها بسیار پربازدید خواهند بود.
  • رستوران ها: رستوران ها و کافی شاپ ها، یکی از بهترین مکان ها برای قرار دادن شارژ باکس موبایل هستند. چرا که اکثر افرادی که به رستوران ها و کافی شاپ ها مراجعه می کنند، مشتری هستند؛ ولی اگر با مشکل عدم شارژ گوشی مواجه باشند، مدت زمان زیادی را در کافی شاپ و رستوران سپری نخواهند کرد.
  • فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای: برای حفظ مشتری و افزایش فروش محصولات در یک فروشگاه بزرگ و زنجیره ای، می توان از شارژ باکس گوشی تلفن همراه استفاده کرد.
  •  

شارژ باکس موبایل چیست؟

 
 

مزایای خرید شارژ باکس برای کسب و کارها

یکی از اصلی ترین مخاطبین خرید شارژ باکس موبایل، کسب و کارهای مختلف هستند. همه ما می دانیم که اساس بدون تبلیغات در کسب و کارها، نمی توان شاهد رشد آن ها بود. این دقیقا کاری است که می توانید با کمک شارژ باکس موبایل انجام دهید. از جمله مزایای خرید شارژ باکس تبلیغاتی عبارتند از:

·  تبلیغات یک برند با بیشترین بازدید

قرار دادن یک باکس شارژ موبایل در یک مکان پر رفت و آمد و درج تبلیغات روی آن، می تواند تاثیر بسیار زیادی در توسعه کسب و کارها داشته باشد. البته متن قرار داده شده روی شارژ باکس موبایل، تاثیر بسیار زیادی روی ذهن مخاطب دارد.

·    افزایش نرخ ورودی مشتریان در یک فروشگاه، رستوران و یا مرکز تجاری

قرار دادن یک باکس شارژ گوشی در فروشگاه، رستوران، فودکورت و مرکز تجاری می تواند دلیلی برای جذب مشتریان بیشتر باشد. چرا که این روزها، خاموش شدن گوشی تلفن همراه یکی از دغدغه های اصلی افرادی است که خارج از منزل حضور دارند.

·    افزایش مدت زمان حضور مشتریان در یک مکان

با شارژ باکس موبایل، مدت زمان حضور مشتریان در یک مکان به دو دلیل افزایش پیدا می کند. اولین دلیل این است که مشتریان خیالشان از بابت شارژ شدن گوشی تلفن همراه راحت تر است. دومین دلیل هم این است که باید مدت زمان مشخصی را صبر کنند تا گوشی آن ها به طور کامل شارژ شود.


بیشتر بخوانید تا بیشتر بدانید: راز تبلیغ رایگان کسب و کار شما دقیقا جلوی چشم مخاطبان هدف!


مزایای خرید شارژ باکس برای کسب و کارها

جمع بندی

باکس شارژ تبلیغاتی، می تواند یکی از بهترین روش های تبلیغات برای کسب و کارهای اینترنتی و غیر اینترنتی باشد. از طرفی با توجه به تنوع بالای محصولات موجود در بازار کشور ایران، می توان با بودجه های مختلف اقدام به خرید باکس شارژ موبایل برای فروشگاه ها، مراکز تجاری و اداری و … نمود. اگر به دنبال توسعه کسب و کار و جذب مشتری هستید، می توانید از راهکارهای تبلیغاتی برای باکس شارژ گوشی کمک بگیرید و از مزایای خرید این باکس های شارژ گوشی، بهره مند شوید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.