دستگاه ایستگاه شارژ چطور رضایت مراجعین شما را 43% افزایش می‌دهد؟

دستگاه ایستگاه شارژ چطور رضایت مراجعین شما را 43% افزایش می‌دهد؟

دستگاه ایستگاه شارژ چطور رضایت مراجعین شما را 43% افزایش می‌دهد؟

آیا می‌دانید استفاده از دستگاه ایستگاه شارژ می‌تواند میزان رضایت مراجعین شما را تا 43% و میزان فروشتان را تا 21% افزایش دهد؟!

بر اساس مطالعات و بررسی‌های صورت گرفته، استفاده از ایستگاه شارژر در فرودگاه، هتل، پاساژها و فروشگاه‌ها، ادارات و دفاتر می‌تواند تاثیر مثبت قابل توجهی بر میزان رضایت مراجعان داشته باشد.

البته برای استفاده از این دستگاه باید چند نکته را در نظر گرفت؛ مثلا محلی که می‌خواهیم دستگاه را در آن قرار دهیم و همچنین کاربردی که برای آن در نظر داریم.

در این مطلب سعی داریم تا ضمن بررسی موارد ذکر شده، راهنمای کوتاهی برای خرید بهترین دستگاه شارژ موبایل عمومی داشته باشیم؛ پس لطفا تا پایان همراه ما باشید.

استفاده از دستگاه ایستگاه شارژ در اماکن عمومی

دستگاه ایستگاه شارژ چه ارتباطی با رضایت مراجعان دارد؟

تعداد مسافرانی که روزانه به فرودگاه‌های سراسر کشور همچون مهرآباد و امام خمینی مراجعه می‌کنند، بسیار زیاد است. سفر بخشی از این افراد به دلیل شغل آن‌ها و با اهداف کاری انجام می‌شود. این افراد معمولا مدت زمان زیادی را به تماس‌های تلفنی و ایمیل‌های کاری سپری می‌کنند؛ در واقع استفاده زیادی از تلفن همراه خود دارند.

برای چنین افرادی، شارژ باتری موبایل اهمیت زیادی دارد و ممکن است خاموش شدن تلفن همراه آن‌ها به خسارت‌های مالی و ضربه‌های شغلی منجر شود. به همین دلیل این افراد معمولا پاوربانک به همراه خود دارند. ولی پاوربانک همیشه پاسخگوی نیاز نخواهد بود.

در این شرایط شاید نیاز داشته باشید تلفن همراه خود را به برق متصل کنید. این جا اهمیت و کاربرد دستگاه ایستگاه شارژ بیشتر مشخص می‌شود.

این دستگاه که به عنوان شارژر موبایل اماکن عمومی هم شناخته می‌شود، با فراهم آوردن محلی برای شارژ تلفن همراه، کمک قابل توجهی به مراجعان و مسافران خواهد کرد.

در این جا صرفا مثالی را از مسافران فرودگاه بررسی کردیم. این مثال را می‌توان به مراکز اداری و فروشگاهی، هتل‌ها و اقامتگاه‌های بوم‌گردی، سالن‌های ورزشی، دفاتر شخصی و حتی بیمارستان هم تعمیم داد.

در واقع در اماکن عمومی پر رفت‌وآمد حتما افرادی را می‌توان پیدا کرد که دغدغه شارژ تلفن همراه خود را دارند. شما می‌توانید با قرار دادن دستگاه شارژر موبایل عمومی در اماکن پر رفت‌وآمد و محل کار خود، همزمان با رفع نیاز و دغدغه مردم، رضایت‌شان را هم جلب کنید و آن‌ها را به خود علاقه‌مند کنید؛ این مسئله می‌تواند به یکی از راه‌های بازاریابی و تبلیغات شما تبدیل شود.

کاربرد تبلیغاتی ایستگاه شارژ

دستگاه ایستگاه شارژ چطور نیاز مراجعان را رفع می‌کند؟

دستگاه شارژ موبایل عمومی از جنس فلز مقاوم است و در تولید آن، چند کابل تعبیه می‌شود (به صورت پیش فرض این تعداد در محصولات نوین شارژ 6 عدد است که تا 10 کابل هم قابل افزایش است).

این دستگاه در اماکن عمومی و محل‌های پر رفت‌وآمد نصب می‌شود تا مراجعان بتوانند تلفن همراه خود را شارژ کنند. دستگاه ایستگاه شارژ با استفاده از فناوری Qualcomm 3.0 که جز جدیدترین فناوری‌ها در حوزه خود است، قادر به شارژ تلفن همراه با امکان شارژ سریع یا Fast Charge است.

نکته بعد، جریان برق پایدار دستگاه ایستگاه شارژ است. یکی از عوامل اثرگذار در طول عمر باتری موبایل و سلامت آن، اتصال به یک جریان برق پایدار در حین شارژ است. شارژر موبایل اماکن عمومی با بهره‌گیری از این قابلیت، تجربه شارژ سریع و امن را برای کاربر فراهم می‌کند.

همچنین نکات دیگری هم هستند که می‌توانند در سلامت باتری تلفن همراه موثر باشند. برای آگاهی از این موارد، می‌توانید این مقاله را هم بخوانید:« اولین شارژ گوشی چند ساعت است؟»

مراجعان با وجود چنین دستگاهی، می‌توانند ضمن انجام امور شخصی خود، تلفن همراه خود را شارژ کنند و نیاز خود را به شکلی مناسب پاسخ دهند. همین موضوع باعث ایجاد حس رضایت در آن‌ها می‌شود و در نهایت به خاطر توجهی که شما به همه نیازهای او داشته‌اید، عاشق شما و کسب و کارتان خواهد شد!

چگونه شارژر موبایل اماکن عمومی را بخریم؟ + راهنمای خرید

برای خرید ایستگاه شارژ موبایل باید چند نکته را در نظر گرفت. یکی از مهم‌ترین موارد، محل مد نظر شما برای استفاده از این دستگاه و حجم مراجعات به آن است. مورد بعد، کاربردی است که شما از دستگاه ایستگاه شارژ انتظار دارید. در ادامه قصد داریم تا این دو مورد بیشتر بررسی کنیم.

انواع دستگاه شارژر موبایل عمومی

دستگاه ایستگاه شارژ در انواع مختلفی تولید می‌شود. انتخاب نوع دستگاه شارژر موبایل عمومی تا حد زیادی به فضای فیزیکی و همچنین تعداد مراجعات بستگی دارد. در محل‌هایی با فضای بازتر و البته حجم مراجعه‌کنندگان بالا، دست ما در انتخاب نوع دستگاه شارژر موبایل باز خواهد بود و انتخاب‌های بیشتری خواهیم داشت.

مثلا یکی از انواع آن، شارژر موبایل عمومی است. این دستگاه به حالت ایستاده روی زمین قرار می‌گیرد و امکان شارژ تلفن همراه را برای مراجعان فراهم می‌کند. این دستگاه با توجه به ابعاد و اندازه‌ای که دارد، بیشتر برای سالن انتظار و لابی هتل‌ها، فرودگاه، ورزشگاه پاساژها و امثال آن کاربرد دارد.

نوع دیگری از این دستگاه، نوع رومیزی آن است. استفاده از دستگاه ایستگاه شارژ رومیزی در اماکنی توصیه می‌شود که از نظر فضای فیزیکی، کوچک‌تر هستند و برخلاف مورد قبل، فضای زیادی در اختیار نداریم؛ مکان‌هایی مثل فروشگاه‌ها، دفاتر شخصی، ادارات دولتی و راهروهای بیمارستان.

بازاریابی و تبلیغات با پاورباکس

دستگاه ایستگاه شارژ چه کاربردهایی دارد؟

این دستگاه صرفا برای شارژ تلفن همراه ساخته نمی‌شود. یکی از اهداف دیگری که از تولید این دستگاه وجود دارد، استفاده از آن به عنوان یک باکس تبلیغاتی است.

به عنوان مثال، پاساژ بزرگی را در نظر بگیرید که تعداد زیادی از این دستگاه را برای رفاه حال مراجعان خود قرار داده است. فروشگاه‌هایی که در این پاساژ قرار گرفته‌اند می‌توانند با تبلیغ محصول خود روی این دستگاه، فروش خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهند.

سخن پایانی

دستگاه ایستگاه شارژ محصولی است که می‌تواند با رفع نیاز مخاطب، میزان رضایت او را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. همین موضوع می‌تواند به علاقه‌مندی مخاطب به شما و کسب و کارتان منجر شود.

سعی کردیم در این مطلب، این موضوع را بررسی کنیم که چرا یک دستگاه شارژ موبایل می‌تواند چنین کارایی مهمی داشته باشد و در این مسیر چطور عمل می‌کند.

دستگاه ایستگاه شارژ موبایل به واسطه نکات مثبتی که دارد (تعداد کابل مناسب، فناوری بروز شارژ سریع، جریان برق پایدار و …) می‌تواند نیاز مخاطب را به خوبی پاسخ دهد. فردی که علاوه بر انجام امور شخصی خود، توانسته نیاز مهم دیگری مثل شارژ تلفن همراه را هم برطرف کند، احساس رضایت بیشتری خواهد داشت.

این رضایت در نهایت می‌تواند به افزایش فروش شما و رونق کسب و کارتان منجر شود.

 

دستگاه ایستگاه شارژ چطور باعث افزایش رضایت مراجعان به میزان 43 % می‌شود؟
دستگاه ایستگاه شارژ موبایل به واسطه نکات مثبتی که دارد (تعداد کابل مناسب، فناوری بروز شارژ سریع، جریان برق پایدار و ...) می‌تواند نیاز مخاطب را به خوبی پاسخ دهد. فردی که علاوه بر انجام امور شخصی خود، توانسته نیاز مهم دیگری مثل شارژ تلفن همراه را هم برطرف کند، احساس رضایت بیشتری خواهد داشت. این رضایت در نهایت می‌تواند به افزایش فروش شما و رونق کسب و کارتان منجر شود.
دستگاه شارژ موبایل عمومی چه ویژگی‌هایی دارد؟
استفاده از فلز مقاوم در تولید آن قابلیت شارژ سریع به واسطه وجود فناوری Qualcomm 3.0 اتصال موبایل به جریان برق پایدار تعداد کابل مناسب با قابلیت افزایش وجود انواع مختلف ایستاده، تبلیغاتی و رومیزی
شارژر موبایل اماکن عمومی چه کاربردهایی دارد؟
این دستگاه صرفا برای شارژ تلفن همراه ساخته نمی‌شود. یکی از اهداف دیگری که از تولید این دستگاه وجود دارد، استفاده از آن به عنوان یک باکس تبلیغاتی است. به عنوان مثال، پاساژ بزرگی را در نظر بگیرید که تعداد زیادی از این دستگاه را برای رفاه حال مراجعان خود قرار داده است. فروشگاه‌هایی که در این پاساژ قرار گرفته‌اند می‌توانند با تبلیغ محصول خود روی این دستگاه، فروش خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهند.
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.