استند شارژ گوشی چیست؟ + 3 نکته مهم برای خرید آن

استند شارژ گوشی چیست؟ + 3 نکته مهم برای خرید آن

استند شارژ گوشی چیست؟ + 3 نکته مهم برای خرید آن

تاکنون استرس تمام شدن شارژ موبایل را تجربه کرده‌اید؟! اگر پاسخ شما به این سوال مثبت است، باید بدانید که راه حل نوینی برای مشکل شما وجود دارد؛ استند شارژ گوشی. در خرید ایستگاه شارژ موبایل باید به چند نکته دقت کنید؛ در این مطلب به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

شاید با افزایش ظرفیت باطری‌های موبایل و ورود انواع مختلف پاوربانک به بازار این مشکل تا حدودی رفع شده باشد اما همچنان جای خالی یک محصول خلاقانه احساس می‌شود؛ محصولی که علاوه بر قابلیت شارژ موبایل، می‌تواند در فعالیت‌های تبلیغاتی و برندسازی هم استفاده شود و موجب افزایش فروش شود.

تاریخچه شارژ موبایل، از موبایل‌های یک کیلوگرمی تا تلفن همراه هوشمند!

دو چیز هیچوقت به آخر نمی‌رسد؛ یکی نیاز انسان و دیگری خلاقیت او برای رفع نیازها!

از همان زمانی که موبایل‌های ابتدایی با اندازه، طراحی و البته وزن عجیب و غریب خود وارد بازار شدند، ارتباط انسان‌ها نیز ساده‌تر شد. این ابزار به مرور پیشرفت کرد و علاوه بر رفع نیاز ارتباط در هرجا و هر زمان، باعث ایجاد شکل‌های جدیدی از ارتباطات شد و بخش مهمی از سرگرمی ما را هم تامین کرد.

اما همه چیز به این جا ختم نمی‌شد! راه حل یک نیاز ممکن است خود باعث ایجاد نیازهای دیگری در زندگی انسان بشود. شاید شارژدهی موبایل‌های قدیمی متناسب با عملکردشان که صرفا ارتباطی بود، رضایت‌بخش بود اما هر چه کارایی تلفن‌های همراه بیشتر شد و به ابزار هوشمند تبدیل شدند، مصرف شارژ بالاتری هم داشتند و در نتیجه به تعداد دفعات شارژ بیشتری نیاز بود.

تا قبل از اینکه ایستگاه‌های شارژ موبایل پا به عرصه وجود بگذارند، راه‌های مختلفی برای تامین شارژ تلفن‌های هوشمند استفاده شد؛ یک شرکت باطری‌هایی با ظرفیت بالاتر ابداع کرد و در محصولات خود به کار برد، تولیدکننده دیگر روی بهینه‌تر کردن کارایی باطری محصولات خود کار کرد و مواردی از این قبیل.

بعد از مدتی دستگاه‌هایی وارد بازار کالاهای دیجیتال شد به نام پاوربانک؛ منبع انرژی و قدرت! وسیله‌ای که تقریبا اندازه‌ای مشابه با تلفن همراه داشت و می‌توانستید آن را در هر جایی همراه خود داشته باشید و هر زمان نیاز داشتید، از شارژ ذخیره شده در آن برای موبایل خود استفاده کنید.

همین ابزار هم در ابتدا اندازه‌ای بزرگ داشت و بازدهی آن به نسبت خوب بود. اما هر چه پیش رفت، پاوربانک هم بهینه شد و نتیجه آن شد که هر یک از ما پاوربانکی به همراه خود دارد. این راه حل نیز چالش‌های خود را به همراه داشت که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت.

پاوربانک یا استند شارژ گوشی؛ دو راه حل برای یک نیاز…

مزیت پاوربانک این است که شما همیشه یک منبع انرژی برای شارژ مجدد باطری موبایل خود به همراه دارید. در مقابل می‌توان نقطه ضعف این ابزار را در دست‌گیر بودن آن و همچنین مدت زمان زیاد آن در شارژ مجدد دانست؛ به طوری که ممکن است برای شارژ شدن پاوربانک به چند ساعت زمان نیاز باشد، آن هم در حالت شارژ سریع.

اما ایستگاه‌های شارژ موبایل این ویژگی را دارند تا زمانی که شما به هیچ منبع شارژی دسترسی ندارید، نیاز شما را برطرف کنند. این قابلیت می‌تواند به ابزاری برای جذب مشتریان بیشتر و جلب رضایت آن‌ها منجر شود؛ اما چطور؟

فروش بیشتر با استند شارژ تلفن همراه

فرض کنید برای یک موضوع کاری، قرار است از تهران به مشهد سفر کنید، آن هم با اتوبوس! در زمان خرید بلیط می‌توانید اتوبوسی را انتخاب کنید که VIP و مانیتوردار باشد؛ و البته دارای امکان شارژ موبایل در طول مسیر! احتمالا این مورد بهترین گزینه برای سفر است.

استند شارژ گوشی هم می‌تواند به عنوان یک عامل موثر در افزایش رضایت مراجعان و مشتریان در مکان‌هایی مثل هتل‌ها، پاساژها، بیمارستان، بانک و اماکنی از این قبیل بشود.

اگر خدای ناکرده اتفاق ناگواری رخ دهد و مجبور به مراجعه به بیمارستان شویم، قاعدتا با عجله همراه است و شارژری برای شارژ باطری موبایل خود به همراه نداریم. در این صورت وجود استند شارژ گوشی می‌تواند از استرس ناشی از اتمام شارژ موبایل بکاهد.

یا در مثالی دیگر، مردم سعی می‌کنند که به فروشگاه‌ها و پاساژهایی مراجعه کنند که پاسخ همه نیازهایشان را در بر داشته باشد؛ از تنوع محصول و قیمت مناسب گرفته تا جای پارک خودرو و حتی شارژ تلفن همراه به وسیله استند شارژ گوشی.

بنابراین شما می‌توانید با خرید ایستگاه شارژ موبایل، رضایت مراجعان و مشتریان خود را کسب کنید و به بهبود حس رضایت آن‌ها کمک کنید. بر همین اساس، شما می‌توانید مقاله “21% افزایش فروش با باکس شارژ موبایل” را مطالعه کنید.

نکته دیگری که می‌تواند به فروش بیشتر شما کمک کند، تبلیغات است. یکی از امکاناتی که ایستگاه‌های شارژ موبایل در اختیار می‌گذارد، انجام تبلیغات است. تبلیغ بر روی استند شارژ گوشی با توجه به حجم بالای مراجعه مردم به آن و به اصطلاح پاخور بالای آن، می‌تواند با بازدهی بالا همراه باشد.

اما یک نکته مهم؛ در خرید ایستگاه شارژ موبایل به چه نکاتی باید دقت کرد؟

قیمت ایستگاه شارژ موبایل

ایستگاه شارژ موبایل دیواری

راهنمای خرید ایستگاه شارژ تلفن همراه

ایستگاه‌های شارژ موبایل انواع مختلفی دارند. دسته‌ای از آن‌ها پایه‌دار بوده و قابلیت استفاده به شکل ایستاده را دارند. دسته‌ای دیگر قابلیت نصب روی سطوح مسطحی همچون میز را دارد و دسته‌ای امکان نصب بر روی دیوار را فراهم می‌کند. خرید هر یک از این اقسام باید با توجه به محلی که برای نصب آن در نظر گرفته‌اید انجام گیرد.

یکی دیگر از ویژگی‌های ایستگاه‌های شارژ موبایل، قابلیت شارژ همزمان چند تلفن همراه است. به عنوان مثال ایستگاه‌های قفلی یکی از گزینه‌های مناسب برای این هدف به شمار می‌روند. ایستگاه‌های قفلی را می‌توان بر روی دیوار نصب کرد. ایستگاه‌های رومیزی هم این امکان را فراهم می‌کنند تا چند مراجع به طور همزمان موبایل خود را شارژ کنند.

یک نکته هم برای کسانی که قصد دارند از استند شارژ گوشی در محل کسب خود (مثلا مطب خصوصی یا دفتر شرکت) استفاده کنند!

این دسته افراد می‌توانند با خرید ایستگاه شارژ موبایل ایستاده، لوگو و نام تجاری خود را روی آن نصب کنند و از این طریق به تبلیغ کار خود کمک کنند.

ایستگاه شارژ موبایل دیجی کالا

نمونه ایستگاه شارژ گوشی

چطور از قیمت استند شارژ گوشی با خبر شویم؟

یکی از راه‌های پیشنهادی این است که مثل بسیاری دیگر از کالاها، سرچ و بررسی قیمت ایستگاه شارژ موبایل دیجی کالا است. این راه می‌تواند امکان بررسی محصولات مختلف را فراهم کند تا بهترین خرید را داشته باشیم.

راه دیگر، بررسی و خرید محصول مورد نظر از نوین شارژ است. شما می‌توانید با مراجعه به فروشگاه نوین شارژ، محصولات متنوع را بررسی و سپس خرید ایستگاه شارژ موبایل را انجام دهید.

سوالات متداول

    • مزیت ایستگاه شارژ موبایل چیست؟

ایستگاه‌های شارژ موبایل این ویژگی را دارند تا زمانی که شما به هیچ منبع شارژی دسترسی ندارید، نیاز شما را برطرف کنند. این قابلیت می‌تواند به ابزاری برای جذب مشتریان بیشتر و جلب رضایت آن‌ها منجر شود.

    • چطور از قیمت ایستگاه شارژ موبایل با خبر شویم؟

یکی از راه‌های پیشنهادی این است که مثل بسیاری دیگر از کالاها، سرچ و بررسی قیمت ایستگاه شارژ موبایل دیجی کالا است. این راه می‌تواند امکان بررسی محصولات مختلف را فراهم کند تا بهترین خرید را داشته باشیم. راه دیگر، بررسی و خرید محصول مورد نظر از نوین شارژ است.

    • ایستگاه شارژ چگونه به کسب و کار ما کمک می‌کند؟

یکی از امکاناتی که ایستگاه‌های شارژ موبایل در اختیار می‌گذارد، انجام تبلیغات است. تبلیغ بر روی استند شارژ گوشی با توجه به حجم بالای مراجعه مردم به آن و به اصطلاح پاخور بالای آن، می‌تواند با بازدهی بالا همراه باشد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.