باکس شارژ موبایل چطور فروش شما را 21% افزایش می‌دهد؟

باکس شارژ موبایل چطور فروش شما را 21% افزایش می‌دهد؟

باکس شارژ موبایل چطور فروش شما را 21% افزایش می‌دهد؟

رفع نگرانی ها در خصوص خاموشی تلفن همراه در مکان های عمومی

این روزها تکنولوژی و فناوری به طرز عجیبی در زندگی ما رسوخ کرده است. استفاده از تلفن های همراه هوشمند با قابلیت های بی شمار آن توانسته است نیاز هر فردی را در موقعیت و شرایط مختلف برطرف کند. برای رفع نگرانی ها در خصوص خاموشی تلفن همراه در مکان های عمومی، می توان از باکس شارژ یا باکس شارژر برای بهبود تجربه مشتری و افزایش فروش استفاده نمود. استفاده از این کیوسک های مخصوص شارژ در مکان های عمومی، سبب می شود تا کاربران بتوانند گوشی های خود را شارژ نمایند و دیگر نگرانی در این راستا نداشته باشند. چون خاموش شدن تلفن همراه آن ها می تواند هر فردی را با یک چالش جدی مواجه کند. حتی این امکان وجود دارد که سبب ایجاد ضررهای سنگینی برای برخی از افراد و اقشار مختلف مردم گردد که کارهای اینترنتی انجام می دهند. به همین جهت در مکان های عمومی پرتردد مثل: بیمارستان، انواع اداره جات، هتل ها، فروشگاه های بزرگ و… بهتر است از باکس شارژ یا ایستگاه شارژ موبایل استفاده کرد. 

 
باکس شارژ

باکس شارژ چیست و چه کمکی به کسب و کارها می کند؟

باکس شارژ یا استند شارژر، دستگاهی با کارایی های بالاست. این دستگاه را صاحبان کسب و کارهای مختلف در محل کار خویش به کار می گیرند. با استفاده از این دستگاه هر یک از کاربران و مشتریان آن کسب و کار، می توانند گوشی های هوشمند خود را شارژ نمایند. امکان شارژ موبایل با انواع شارژرها در این دستگاه ها به وجود آمده است. بدین ترتیب می توانید تلفن همراه خود را با هر نوع سوکت و شارژری به منظور شارژ به این دستگاه بسپارید و در آخر هم آن را شارژ شده تحویل بگیرید. استفاده از باکس شارژ این روزها بسیار مورد توجه مدیران کسب و کارهای مختلف قرار گرفته است. دلیل آن ها هم این است که با بکارگیری این دستگاه در محیط کار خویش، می توانند مشتری را بیشتر در محل کار خود نگه دارند. بدین ترتیب می توانند از این طریق، سود بیشتری را به دست آورند. چون تأثیر به مراتب مطلوب و مثبتی روی کسب و کارهای آن ها می گذارد.

 

مهمترین مزیت های بکارگیری باکس شارژ در مکان های مختلف

مدیران کسب و کارهای مختلف به خوبی می دانند که اهمیت استفاده از باکس شارژ، تا چه میزان می تواند روی افزایش فروش آن ها موثر باشد. به همین جهت به دنبال خرید بهترین باکس شارژر هستند. آن ها از مزایای زیر بهره مند می شوند:

• افزایش میزان فروش با توجه به ماندگار شدن مشتری در مرکز خرید شما به جای ترک آن برای شارژ موبایل خود

• ترغیب به خرید مجدد مشتری 

• افزایش قابل توجه میزان رضایت مشتری و مراجعه کننده از خدمات شما

• صرفه جویی در زمان پرسنل با توجه به اینکه آن ها روزانه درخواست های مکرری مبنی بر دریافت شارژر توسط ارباب رجوع خواهند داشت.

• برندسازی با توجه به درج تبلیغات به همراه لوگو روی دستگاه باکس شارژ 

• زیباسازی دکوراسیون با قراردهی استندهای زیبای باکس شارژر و توجه به جذابیت آن ها در نوع نگاه مشتری

• و…

به همین علت است که از باکس شارژ در کسب و کارهای امروزی استفاده به عمل می آورند. 

 
باکس شارژ ایستاده

خرید و استفاده از انواع استندهای شارژر باب میل مدیران 

شما هم می توانید از دستگاه باکس شارژ یا استند شارژر در انواع و اقسام مختلف در محل کسب خود بهره مند شوید. از جمله پرطرفدارترین مدل های این دستگاه می توان به موارد زیر اشاره داشت:

• استندهای دیواری 

استندهای ایستاده

استندهای تبلیغاتی

• استندهای رومیزی 

• و…

هر یک از این انواع استندهای یا باکس شارژها، دارای خصوصیات و ویژگی های خاصی هستند. بنابراین بهتر است ابتدا نسبت به ویژگی های آن ها تحقیق کرده و سپس با توجه به قیمت و کیفیت و نوع کارایی آن ها، مدل باب میل خود را خریداری کنید. برای اینکه خریدی شایسته در پیش داشته باشید؛ می توانید از استندهای شارژ طراحی شده شرکت نوین شارژ بهره مند شوید. چون باکس شارژهای طراحی شده این شرکت، از چند مزیت:

• زیبایی ظاهری

• کیفیت بالا

• کارایی منحصر به فرد و قابل توجه

• تولید اختصاصی بر حسب نوع سفارش شما

• خدمات پس از فروش و…

برخوردار هستند.

 
افزایش فروش با باکس شارژ تبلیغاتی

نگرانی در خصوص استفاده از شارژرهای تقلبی در دستگاه باکس شارژ

یکی از نگرانی ها و دغدغه ها در خصوص استفاده از دستگاه باکس شارژ، بکارگیری شارژرهای تقلبی یا اصلی موجود در آن هاست. چون عده ای بر این باور هستند که شارژرهایی که در این دستگاه ها بکار گرفته می شوند؛ تقلبی هستند. به همین جهت از شارژ موبایل خود صرفه نظر می کنند. در حالی که باید اذعان داشت که استندهای تولید شده در مراکز معتبر، از شارژرهای اصلی استفاده می کنند. نوین شارژ از جمله این شرکت ها می باشد. این شرکت به شما تضمین خواهد داد تا از شارژرهای اصلی فست شارژ با کیفیت بالا در دستگاه خود استفاده نمایند. بنابراین می توانید دستگاه باکس شارژ خود را از شرکت مطرح و معتبر نوین شارژ خریداری نمایید. چون ضمن تسریع در روند شارژ انواع گوشی های موبایل، از با کیفیت ترین شارژرها در این دستگاه ها استفاده شده است. پس دیگر جایی برای نگرانی در این خصوص نخواهید داشت و می توانید با فراغ بال، تلفن های همراه خود را شارژ کنید.

 

بیشتر بخوانید تا بیشتر بدانید: شارژ باکس موبایل یا شارژ باکس تبلیغاتی چیست؟

 

ایستگاه شارژ

افزایش فروش کسب و کار شما به بیش از 21 درصد

اگر شما نیز به عنوان مدیر کسب و کار خود، از دستگاه باکس شارژ استفاده کنید؛ می توانید با افزایش فروش مواجه گردید. افزایش فروشی که بر حسب آمار می توان آن را به بیش از 21 درصد تخمین زد. ضریب بالایی که بسیار قابل توجه است و نمی توان به همین راحتی از آن گذشت و آن را کتمان کرد. این افزایش فروش در هر یک از کسب و کارهایی مشاهده شده است که در آن ها از دستگاه باکس شارژ یا استندهای شارژ استفاده شده است. بدین ترتیب این کسب و کارها در قیاس با سایر کسب و کارهایی که از این دستگاه ها بی بهره هستند؛ با افزایش فروش بیش از 21 درصدی مواجه خواهند شد. شما هم می توانید به منظور افزایش فروش قابل توجه و چشمگیر محصولات خود، از انواع دستگاه های باکس شارژر بهره مند شوید. برای نیل به این مهم می توانید دستگاه های زیبا با کارایی بالا و کیفیت قابل توجه شرکت نوین شارژ را خریداری نمایید. 

 
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.