قیمت استند شارژ موبایل دیواری + 3 نکته مهم برای بهترین انتخاب

قیمت استند شارژ موبایل دیواری + 3 نکته مهم برای بهترین انتخاب

قیمت استند شارژ موبایل دیواری + 3 نکته مهم برای بهترین انتخاب

استند شارژ چند کاره انواع مختلفی دارد و باید در زمان خرید، چند نکته را در نظر گرفت تا بتوانیم به بهترین انتخاب دست پیدا کنیم. استند شارژ موبایل دیواری یکی از انواع ایستگاه شارژ است که مشتریان زیادی هم دارد. در این مطلب قصد داریم تا به بررسی قیمت استند شارژ موبایل دیواری بپردازیم و نکاتی را برای یک انتخاب خوب بیان کنیم.

حین خرید استند شارژ چندکاره باید به قیمت، محل مد نظر برای استفاده از آن و همچنین کارایی مد نظر توجه کنیم. در ادامه مطلب بیشتر راجع به هر یک از این موارد صحبت خواهیم کرد.

استند شارژ موبایل چیست؟

 

بررسی استند شارژ موبایل چند کاره

استند شارژ موبایل چیست؟

اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که از تلفن همراه خود استفاده زیادی می‌کنید و مدام در حال شارژ کردن موبایل خود هستید، یا همیشه پاوربانک به همراه دارید و موبایل خود را با آن شارژ می‌کنید، احتمالا نیاز دارید تا با استند شارژ موبایل آشنا شوید!

استند شارژ موبایل در واقع ایستگاه‌هایی هستند که در اماکن عمومی و محل‌های پر رفت و آمد قرار می‌گیرند تا نیاز مردم به شارژ تلفن همراه را برطرف کنند. شاید نمونه‌های قدیمی‌تر این استندها را دیده باشید؛ ایستگاه‌هایی با تعداد زیادی پریز.

اما در نمونه‌های جدیدتر کابل جای پریز را گرفته تا اگر کسی کابل همراه خود ندارد، باز هم بتواند از قابلیت استند شارژ موبایل بهره ببرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصول، توصیه می‌شود مقاله «پاورباکس چیست؟ بررسی استند شارژر چند کاره» را مطالعه کنید.

استند شارژ چند کاره برای چه کسانی توصیه می‌شود؟

همان طور که از نامش پیداست، استند شارژ چند کاره صرفا برای شارژ کردن موبایل مراجعان یک محل پر رفت و آمد نیست؛ بلکه می‌تواند با اهداف دیگری هم مورد استفاده قرار بگیرد.

در صورتی که شما صاحب یک فروشگاه، کلینیک، دفتر کار، هتل یا مجتمع تجاری هستید و یا مدیریت آن را بر عهده دارید، می‌توانید از این محصول استفاده کنید. در این صورت شما می‌توانید با رفع نیاز مشتری به شارژ تلفن همراه خود، رضایت او را جلب کنید.

قطعا زمانی که بتوانید رضایت مشتری خود را جلب کنید و حس مثبتی از کسب و کار خود به او انتقال دهید، می‌توانید امیدوار باشید که او را باز هم در محل کار خود ببینید.

این روزها اماکن پر رفت و آمدی مثل پاساژها به دنبال ارائه خدماتی کامل به مشتریان خود هستند؛ به طوری که فرد با مراجعه به چنین محل‌هایی خرید خود را در کمال آسودگی انجام دهد. پارکینگ، آسانسور، فود کورت و مراکز غذایی، استراحتگاه و البته استند شارژ موبایل! همه این‌ها یک خرید بی‌دغدغه را برای مشتری به ارمغان می‌آورد.

بنابراین توصیه ما به صاحبان و مدیران چنین محل‌هایی این است که برای ارائه خدماتی کامل به مشتریان خود، استند شارژ موبایل را هم در نظر داشته باشند.

کارایی‌های استند شارژ موبایل

 

استند شارژ موبایل برای استفاده در اماکن پر رفت و آمد و همچنین محل کسب و کار شما توصیه می‌شود.

کاربردهای استند شارژ موبایل دیواری

تصور نکنید که کاربرد استند شارژ موبایل صرفا به شارژ کردن موبایل ختم شود! این استندها می‌توانند در افزایش پاخور محل کسب شما و همچنین برندسازی و تبلغیات هم مورد استفاده قرار بگیرند.

قرار گرفتن استند شارژ چند کاره در محل کسب شما باعث می‌شود تا افراد، حتی اگر رهگذر باشند، برای استفاده از آن و شارژ کردن موبایل خود، مدتی را توقف کنند. این موضوع باعث می‌شود تا محل کسب شما بیشتر دیده شود و احتمال تبدیل افراد رهگذر به مشتری بالاتر برود.

نکته دیگر، استفاده از استندهای شارژ موبایل برای تبلیغات و برندسازی است. انجام تبلیغات روی استند شارژ چند کاره موجب می‌شود تا فردی که برای شارژ کردن تلفن همراه خود به ایستگاه شارژ موبایل مراجعه کرده، مدام نام شما را ببیند و با کسب و کار و خدمات و محصولات شما بیشتر آشنا شود.

قیمت استند شارژ موبایل چه قدر است؟

اگر شما قصد خرید استند شارژ موبایل را دارید، باید به چند نکته توجه کنید تا مناسب‌ترین مورد را انتخاب کنید. قطعا یکی از این موارد قیمت است اما تنها مورد نیست. در ادامه به 3 نکته مهم برای انتخاب استند شارژ چند کاره خواهیم پرداخت.

راهنمای خرید استند شارژ موبایل

 

در خرید استند شارژ موبایل به چه نکاتی توجه کنیم؟

راهنمای خرید استند شارژ موبایل

برای خرید استند شارژ موبایل بهتر است به 3 نکته دقت کنید:

 

  • محلی که قرار است از استند استفاده کنید.

  • نوع استند مناسب برای محل مورد نظر

  • قیمت استند شارژ موبایل

از استند شارژ چند کاره در کجا استفاده می‌شود؟

کاربردهای مختلفی را برای استند شارژ چند کاره می‌توان بر شمرد؛ از جمله:

 

  • مجتمع تجاری، پاساژ و فروشگاه‌ها

  • بیمارستان،مطب و کلینیک

  • فرودگاه، ایستگاه قطار و پایانه مسافربری

  • دفتر کار

  • و …

برای آن که بتوانید نیاز مراجعان و مشتریان خود را رفع کنید، نیاز است تا به حجم مراجعات روزانه دقت کنید. کسی که به طور فوری باید موبایل خود را شارژ کند، پس فرصت چندانی برای صبر کردن برای خالی شدن ایستگاه شارژ ندارد.

پس اگر مشتریان زیادی دارید یا محل کار شما به صورتی است که مراجعان آن عجله زیادی برای رسیدن به کارهای خود دارند، توصیه می‌شود از چند استند شارژ موبایل استفاده کنید.

بهترین استند شارژ چند کاره برای محل کسب شما

شما می‌توانید بنا بر نیاز خود، یکی از انواع استند شارژ چند کاره را انتخاب کنید؛ از جمله استندهای دیواری، ایستاده و تبلیغاتی. در انتخاب باید به محل قرارگیری آن، میزان فضای موجود و مواردی از این دست دقت کنید تا بتوانید مناسب‌ترین نوع استند را برای محل کسب خود خریداری کنید.

به طو مثال، برای کلینیک‌ها و مطب‌های خصوصی، خرید استند شارژ موبایل دیواری یک گزینه مناسب است.

قیمت استند شارژ موبایل

قیمت استند شارژ موبایل بر اساس ویژگی‌ها و قابلیت‌هایی که دارد، متفاوت است. یکی از قابلیت‌های مهم برای استند شارژ چند کاره، شارژ سریع یا Fast Charge و همچنین میزان ولتاژ است که می‌تواند در قیمت استند شارژ موبایل موثر باشد.

راه‌های مختلفی برای دریافت قیمت استند شارژ موبایل وجود دارد. علاوه بر وبسایت نوین شارژ، شما می‌توانید قیمت استند شارژ موبایل دیجی کالا را نیز بررسی کنید.

سخن پایانی

در این مقاله سعی کردیم تا با بررسی استند شارژ موبایل چندکاره، کاربردها و انواع آن، به شما کمک کنیم تا اگر قصد خرید این محصول را دارید، بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

همچنین قیمت استند شارژ موبایل هم یکی دیگر از نکات مهم است که در زمان خرید باید در نظر داشته باشید. بررسی استند شارژ دیجی کالا، ترب و  همچنین سایر مقالات نوین شارژ می‌تواند اطلاعات بیشتری برای شما به ارمغان بیاورد.

ایستگاه یا استند شارژ چند کاره چیست؟
استند شارژ موبایل در واقع ایستگاه‌هایی هستند که در اماکن عمومی و محل‌های پر رفت و آمد قرار می‌گیرند تا نیاز مردم به شارژ تلفن همراه را برطرف کنند.
استند شارژ موبایل برای چه اماکنی قابل استفاده است؟
مجتمع تجاری، پاساژ و فروشگاه‌ها، بیمارستان،مطب و کلینیک، فرودگاه، ایستگاه قطار و پایانه مسافربری، دفتر کار و …
چه مواردی در قیمت استند شارژ موبایل اثر دارد؟
عوامل مختلفی می‌تواند بر قیمت استند شارژ موبایل موثر باشد.. یکی از قابلیت‌های مهم برای استند شارژ چند کاره، شارژ سریع یا Fast Charge و همچنین میزان ولتاژ است که می‌تواند در قیمت استند شارژ موبایل موثر باشد.
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.