قیمت ایستگاه شارژ موبایل دیجی‌کالا یا نوین شارژ چه قدر است؟

قیمت ایستگاه شارژ موبایل دیجی‌کالا یا نوین شارژ چه قدر است؟

قیمت ایستگاه شارژ موبایل دیجی‌کالا یا نوین شارژ چه قدر است؟

قیمت ایستگاه شارژ موبایل به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از عوامل، ویژگی‌های این محصول است که خود شامل چند مورد می‌شود. تعداد کابل‌های به کار رفته در تولید محصول، مدل و نوع محصول (دیواری، رومیزی، ایستاده و …) و … از جمله این ویژگی‌ها هستند.

استند شارژ موبایل دیجی کالا علاوه بر کارکرد اصلی خود که شارژ تلفن همراه است، قابلیت‌های دیگری هم دارد. به عنوان مثال، یکی از مهم‌ترین کاربردهای این محصول، رفع نیازهای ثانویه مراجعان به مراکزی همچون فرودگاه، هتل، بیمارستان و … است که می‌تواند به جلب رضایت بالاتر آن‌ها منجر شود.

در این مقاله تمام موارد ذکر شده را به طور مفصل‌تر بررسی خواهیم کرد. علاوه بر این، نکات دیگری را هم در مورد ایستگاه شارژ موبایل دیجی کالا بیان می‌کنیم که می‌تواند به تصمیم‌گیری بهتر شما در خرید این محصول کمک کند. پس حتما تا پایان همراه ما باشید.

استند شارژ موبایل دیجی کالا چیست؟

ایستگاه شارژر موبایل یا استند شارژر موبایل در واقع وسیله‌ای است که در اماکن عمومی و محل‌های پر رفت‌وآمد قرار می‌گیرد تا عابران، رهگذران و مراجعان بتوانند به وسیله آن، تلفن همراه یا سایر وسایل برقی و الکترونیکی همچون تبلت، هدفون و … را شارژ کنند.

عمده مصرف این محصول که از طریق سرچ واژه «قیمت دستگاه ایستگاه شارژ موبایل » هم می‌توانید آن را پیدا کنید، در فرودگاه‌ها، بیمارستان‌ها و مطب‌های خصوصی، مجتمع‌های تجاری، پاساژها و فروشگاه‌ها، سینما، هتل و اقامتگاه بوم‌گردی و … است.

قیمت ایستگاه شارژ موبایل به عوامل مختلفی بستگی دارد؛ یکی از این عوامل، ویژگی‌ها و خصوصیات استند شارژ موبایل دیجی کالا است که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت.

ایستگاه شارژ موبایل دیجی کالا

ویژگی‌های موثر بر قیمت ایستگاه شارژ موبایل

استند شارژ موبایل دیجی کالا محصولی است که در کشور ما به تازگی رواج بسیاری پیدا کرده و طرفداران و مشتریان آن رو به افزایش است. این استقبال به دلایل مختلفی صورت گرفته است؛ یکی از این دلایل آن، افزایش رضایت مشتریان و مراجعان است.

معمولا یکی از اهداف شغلی کسانی که مشاغل خدماتی دارند و یا با توده مردم در تماس هستند، جلب رضایت مشتری است. معمولا رضایت مشتری زمانی حاصل می‌شود که پاسخ نیازهای خود را دریافت کند. این رضایت  زمانی به علاقه تبدیل می‌شود که علاوه بر نیاز اصلی، پاسخ برخی از نیازهای فرعی خود را هم دریافت کند.

به عنوان مثال، مسافرانی که برای اقامت خود به تازگی وارد یک هتل شده‌اند و منتظر انجام کارهای پذیرش خود هستند، معمولا نیازهای مختلفی دارند؛ از جمله خستگی، گرسنگی یا تشنگی و احتمالا نیاز به شارژ موبایل!

با استفاده از ایستگاه شارژ موبایل دیجی کالا در این هتل، مسافران می‌توانند در کنار رفع نیازهای مختلف خود، تلفن همراه خود را نیز شارژ کنند. از این رو رضایت بیشتری نسبت به خدمات دریافتی از محل اقامت خود خواهند داشت.

بررسی‌ها نشان داده که استفاده از دستگاه ایستگاه شارژ می‌تواند رضایت مشتریان را تا 43% افزایش دهد. اگر این موضوع برای شما جالب است، می‌توانید مقاله «دستگاه ایستگاه شارژ چطور رضایت مراجعین شما را 43% افزایش می‌دهد؟» را مطالعه کنید.

و اما در ادامه به بررسی سایر ویژگی‌های موثر بر قیمت ایستگاه شارژ موبایل خواهیم پرداخت.

کاربرد تبلیغاتی ایستگاه شارژ موبایل دیجی کالا

یکی دیگر از ویژگی‌های استند شارژ موبایل، محلی است که برای نمایش تصاویر برای آن در نظر گرفته شده که کاربرد تبلیغاتی دارد. اندازه این صفحه نمایش در مدل‌های مختلف متفاوت است و از این طریق می‌تواند بر قیمت ایستگاه شارژ موبایل موثر باشد.

علاوه بر کاربرد تبلیغاتی، این نمایشگر می‌تواند محل قرار گرفتن نقشه محل مورد نظر، راهنمای استفاده و … هم باشد.

تبلیغات روی استند شارژ

مدل و نوع ایستگاه شارژ موبایل

عامل بعدی که می‌تواند بر قیمت ایستگاه شارژ موبایل موثر باشد، مدل این محصول است. ایستگاه یا استند شارژ موبایل در انواع مختلفی از جمله ایستاده، دیواری، رومیزی، تبلیغاتی و … تولید می‌شود. هر یک از این موارد ویژگی‌ها، امکانات و کاربرد خاص خود را دارند. برای مثال می‌توانید قیمت ایستگاه شارژ موبایل دیواری را از همین‌جا مشاهده کنید.

استند شارژ موبایل دیجی کالا چه مزیت‌هایی دارد؟

علاوه بر عواملی که می‌توانند بر قیمت ایستگاه شارژ موبایل موثر باشند، استند شارژ موبایل ویژگی‌های مثبت دیگری هم دارد که معمولا در اکثر مدل‌های آن مشترک است. در ادامه به بررسی دو مورد از مهم‌ترین موارد آن خواهیم پرداخت.

امکان شارژ سریع

یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های ایستگاه شارژ موبایل، استفاده از فناوری Qualcomm 3.0 و امکان شارژ سریع است. از آن‌جایی که این وسیله بیشتر در اماکنی قرار می‌گیرد که محل عبور مردم است، بنابراین آن‌ها زمان زیادی برای شارژ تلفن همراه خود ندارند. با وجود امکان شارژ سریع، افراد می‌توانند در زمان کوتاه‌تری موبایل خود را شارژ کنند.

امکان شارژ گروهی

یکی دیگر از ویژگی‌های مثبت استند شارژر موبایل، قابلیت شارژ گروهی آن است. این محصول با بهره‌گیری از چند کابل استاندارد، می‌تواند به طور همزمان چند موبایل را شارژ کند و نیاز نفرات بیشتری را در یک زمان پاسخگو باشد.

پس از بررسی ویژگی‌ها و مزیت‌های این محصول کاربردی که بر قیمت ایستگاه شارژ موبایل موثر هستند، نوبت به بررسی قیمت این محصول می‌رسد.

افزایش فروش با ایستگاه شارژ

بررسی قیمت ایستگاه شارژ موبایل دیجی کالا

ایستگاه شارژ موبایل توسط تولیدکنندگان مختلف و با کیفیت‌های گوناگون تولید و به بازار عرضه می‌شود و بر اساس ویژگی‌ها و کیفیت محصول، قیمت‌های مختلفی دارد. یکی از تولیدکنندگان با سابقه ایستگاه شارژ، نوین شارژ است. برای مشاهده و همچنین اطلاع از قیمت ایستگاه شارژ موبایل تولید شده توسط نوین شارژ، شما می‌توانید از طریق قسمت «محصولات» وبسایت ما اقدام کنید.

همچنین محصولات نوین شارژ در دیجی کالا و ترب هم عرضه شده‌اند و شما می‌توانید انواع مختلف این محصول را به همراه قیمت در دیجی کالا یا ترب مشاهده کنید و متناسب با نیاز خود، خرید خود را تکمیل کنید.

سخن پایانی

قیمت ایستگاه شارژ موبایل یکی از مهم‌ترین عوامل در تصمیم‌گیری مشتریان برای خرید این محصول است. قیمت این محصول خود به عوامل دیگری بستگی دارد؛ از جمله مدل و کاربرد ایستگاه شارژ موبایل.

خرید این محصول برای هتل‌ها و اقامتگاه‌های بوم‌گردی، فرودگاه، بیمارستان، مراکز درمانی و مطب‌ها، پاساژها و مجتمع‌های تجاری، سینما و سایر اماکن عمومی که محل رفت‌وآمد مردم است، توصیه می‌شود.

اما بهتر است قبل از خرید، چند نکته را بررسی کنید؛ از جمله قیمت ایستگاه شارژ موبایل.

در این مطلب سعی کردیم تا بررسی کاملی از عوامل موثر بر قیمت این محصول و مزیت‌های آن داشته باشیم. شما می‌توانید برای خرید ایستگاه شارژ مورد نظر خود، با کمک گرفتن از این مطلب بهترین انتخاب را داشته باشید.

برای تکمیل خرید خود، کافی است به بخش محصولات نوین شارژ مراجعه کنید.

 

استند شارژ موبایل دیجی کالا چیست؟
ایستگاه شارژر موبایل یا استند شارژر موبایل در واقع وسیله‌ای است که در اماکن عمومی و محل‌های پر رفت‌وآمد قرار می‌گیرد تا عابران، رهگذران و مراجعان بتوانند به وسیله آن، تلفن همراه یا سایر وسایل برقی و الکترونیکی همچون تبلت، هدفون و ... را شارژ کنند.
چطور ایستگاه شارژ موبایل را بخریم؟
ایستگاه شارژ موبایل توسط تولیدکنندگان مختلف و با کیفیت‌های گوناگون تولید و به بازار عرضه می‌شود و بر اساس ویژگی‌ها و کیفیت محصول، قیمت‌های مختلفی دارد. یکی از تولیدکنندگان با سابقه ایستگاه شارژ، نوین شارژ است. برای مشاهده و همچنین اطلاع از قیمت ایستگاه شارژ موبایل تولید شده توسط نوین شارژ، شما می‌توانید از طریق قسمت «محصولات» وبسایت ما اقدام کنید.
استند شارژ موبایل برای چه محل‌هایی مناسب است؟
خرید این محصول برای هتل‌ها و اقامتگاه‌های بوم‌گردی، فرودگاه، بیمارستان، مراکز درمانی و مطب‌ها، پاساژها و مجتمع‌های تجاری، سینما و سایر اماکن عمومی که محل رفت‌وآمد مردم است، توصیه می‌شود.
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.