پاورباکس چیست؟ بررسی استند شارژر چند کاره

پاورباکس چیست؟ بررسی استند شارژر چند کاره

پاورباکس چیست؟ بررسی استند شارژر چند کاره

چه قدر از فعالیت‌های حیاتی خود را با تلفن همراه انجام می‌دهید؟ آیا تاکنون استرس تمام شدن شارژ موبایل در موقعیت‌های حیاتی را داشته‌اید؟ آیا می‌دانید پاورباکس چیست؟
کاربرد موبایل‌ها در زندگی ما بسیار بیشتر شده و از یک دستگاه ارتباطی صرف، به دستگاهی تبدیل شده که می‌تواند برای ما درآمدزا باشد. در این صورت، پر بودن باتری همیشه برای ما دغدغه خواهد بود.
در این مطلب یک راه حل نوین را معرفی کرده‌ایم؛ راه حلی که همگام با پیشرفت تکنولوژی، پیشرفت کرده و تکامل یافته است و در حال حاضر، به ابزاری چندکاره تبدیل شده است. این راهکار، استند شارژر موبایل یا پاورباکس (Power box) است. در ادامه بیشتر به این موضوع خواهیم پرداخت. همچنین می‌توانید از اینجا قیمت ایستگاه شارژر را بررسی کنید.

یک راه جدید برای رفع نیاز به شارژ؛ پاورباکس چیست؟

«باتری ضعیف است!» یا به قول خارجی‌ها “Low Battery”
به عنوان یک کاربر موبایل، حتما با این پیام مواجه شده‌اید و به احتمال خیلی زیاد، راه حل‌های مختلفی را برای نمایش کمتر آن در صفحه موبایل‌تان امتحان کرده‌اید. اگر شما هم جز کسانی هستید که مدت زمان زیادی را برای استفاده از تلفن همراه خود صرف می‌کنید و دغدغه خالی شدن باتری آن را دارید، پیشنهاد می‌کنم حتما تا پایان این مطلب را بخوانید.
تعداد تلفن‌های همراه فعال در کشور ما از جمعیت کشور بالاتر است. چنین آماری، همه‌گیر شدن استفاده از این ابزار و اهمیت آن در زندگی افراد را بیش از چیزی که به نظر می‌رسد، نشان می‌دهد.
صحبت از این که چه قدر از موبایل به صورت مفید استفاده می‌شود خارج از بحث ما است اما در این بین، قطعا کسانی هم هستند که کارهای حیاتی خود را با تلفن همراه انجام می‌دهند. برای این افراد میزان شارژ و عملکرد باتری موبایل بسیار مهم است؛ به طوری که در اثر خاموشی ناگهانی تلفن همراه ممکن است دچار ضررهای مالی شوند.
در سال‌های اخیر پاسخ‌های مختلفی برای رفع این نیاز به بازار محصولات دیجیتال وارد شده که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت؛ بین تمام این ابزارها، می‌توانیم محصولی جدید را ببینیم که علاوه بر پاسخ به نیاز شارژ باتری موبایل، کاربردهای دیگری هم دارد. این محصول، پاورباکس یا باکس شارژر موبایل است. اما پاورباکس چیست و چه کاربردی دارد؟

استند شارژ موبایل تبلیغاتی جدید

 

 

پاور باکس (Power box) چیست؟

استند شارژر موبایل یا پاورباکس در واقع ابزاری است که در محیط‌های عمومی و مکان‌هایی که دارای مراجعات مردمی هست، قرار می‌گیرد تا برطرف‌کننده نیاز مردم به شارژ باتری موبایل باشد.

پاورباکس می‌تواند انواع مختلفی داشته باشد؛ مثلا استند شارژر موبایل ایستاده و یا پاورباکس دیواری نمونه‌هایی از این محصول کاربردی است.

نحوه کار آن ساده است و هیچ چیز عجیب و غریبی در انتظار شما نیست! فقط کافی است تا مثل زمانی که گوشی خود را با سیم شارژر مخصوص به برق متصل می‌کنید، سیم استند شارژر چندکاره را به موبایل‌تان متصل کنید. البته قبل از خرید باکس شارژ موبایل باید به چند نکته در رابطه با آن دقت کنید.

نکته اول اینکه بحث قطعی کابل در پاوباکس ها موضوع بسیار مهمی است چرا که کابل‌های شارژ در طول روز زیاد استفاده می‌شوند و همین موضوع احتمال قطعی آنرا به شدت بالا می‌برد. اما اصلا نگران نباشید! پاورباکس‌های تولید شده توسط نوین شارژ از کابل‌های برزنتی بهره می‌برند، در واقع یک لایه ضخیم از جنس برزنت روی کابل کشیده شده تا کابل‌های شارژ را در برابر کشیدگی و قطع شدگی مقاوم کرده و خیال شما را از بابت قطعی کابل راحت کند!

نکته دوم، تنوع در تعداد کابل‌های شارژ است، یک باورباکس خوب باید بتواند تمامی گوشی‌های موجود در بازار را شارژ نماید که پاور باکس های تولیدی نوین شارژ این قابلیت را دارند.

نکته دوم، شارژ سریع یا فست شارژ است. قابلیت شارژ سریع پاورباکس چیست و چگونه به رفع این مشکل کمک می‌کند؟

 

 

قابلیت شارژ سریع در استند شارژر موبایل

تلفن‌های همراه اولیه را دیده بودید؟ یک سری دستگاه بزرگ و سنگین که صرفا نیاز ارتباطی را برطرف می‌کردند. شاید اگر امروز فیلم و عکسی از آن موبایل‌ها ببینیم، حس کنیم که این دستگاه‌ها از سیاره‌ای دیگر آمده‌اند!

هر چه پیش رفتیم، تحولات شگرفی در حوزه موبایل اتفاق افتاد و این ابزار آن قدر پیشرفت کرد که علاوه بر نیاز ارتباطی، بسیاری دیگر از مشکلات را هم برآورده کرد. اما این کارایی بالا، به باتری‌های قدرتمندتری نیاز داشت. در واقع یکی از پیشرفت‌های مهم در حوزه موبایل، افزایش حجم باتری بود.

اما هر چه ظرفیت باتری موبایل‌ها بالاتر رفت، صفحه نمایش آن‌ها هم بزرگ‌تر شد که می‌توانست تاثیر زیادی در کاهش شارژدهی باتری داشته باشد. از طرف دیگر، افزایش طرفیت باتری موبایل، مدت زمان شارژ مجدد آن را هم بیشتر می‌کرد؛ پس باید برای این مورد هم چاره‌ای اندیشیده می‌شد.

راه حل، استفاده از تکنولوژی شارژ سریع یا Fast Charge بود. شارژ سریع کمک می‌کرد تا باتری‌هایی با ظرفیت بالا در مدت زمان کوتاه‌تری شارژ شوند و رضایت کاربران را به همراه داشته باشد.

احتمالا برای شما جالب باشد که بدانید پاورباکس هم می‌تواند قابلیت شارژ سریع داشته باشد. این قابلیت باعث شده تا استند شارژر موبایل بیش از پیش بتواند به نیاز مردم نسبت به شارژ موبایل در شرایط اضطراری آن هم در مدتی کوتاه پاسخ دهد.

تاریخچه پاورباکس از مدل‌های پریزدار تا به امروز!

احتمالا در مکان‌های عمومی، پارک‌ها، مراکز خرید و توقفگاه‌های بین راهی در جاده‌ها نمونه‌های قدیمی‌تر پاورباکس را دیده باشید؛ استندهای شارژر موبایل که پریزهای زیادی داشت و مردم برای استفاده از آن، حتما باید سیم شارژر خود را به همراه می‌داشتند.

در نمونه‌های پیشرفته‌تر امروزی به جای تعداد زیاد پریز، سیم‌های شارژر جایگزین شده‌اند. این نوع پاورباکس، دارای ولتاژهای مختلفی هستند و افراد می‌توانند بسته به نوع موبایل خود، از شارژ سریع یا معمولی استفاده کنند.

بالاتر بودن سطح ایمنی، نکته مثبت دیگری است که در پاورباکس‌های امروزی مشاهده می‌شود؛ به همین دلیل، صاحبان کسب و کارهای خرد و همچنین افرادی که دارای مطب یا دفتر خصوصی هستند ترجیح می‌دهند تا برای رفاه حال مراجعان خود، از Power box  استفاده کنند.

برای مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر همین حالا تماس بگیرید.

پاورباکس چیست؟
استند شارژر موبایل یا پاورباکس در واقع ابزاری است که در محیط‌های عمومی و مکان‌هایی که دارای مراجعات مردمی هست، قرار می‌گیرد تا برطرف‌کننده نیاز مردم به شارژ باتری موبایل باشد.
انواع پاورباکس کدام است؟
پاورباکس می‌تواند انواع مختلفی داشته باشد؛ مثلا استند شارژر موبایل ایستاده و یا پاورباکس دیواری نمونه‌هایی از این محصول کاربردی است
نمونه‌های امروزی پاورباکس چه ویژگی‌هایی دارند؟
در نمونه‌های پیشرفته‌تر امروزی به جای تعداد زیاد پریز، سیم‌های شارژر جایگزین شده‌اند. این نوع پاورباکس، دارای ولتاژهای مختلفی هستند و افراد می‌توانند بسته به نوع موبایل خود، از شارژ سریع یا معمولی استفاده کنند.
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.