بهترین روش تبلیغات مبلمان که از کسی نشنیده‌اید !

بهترین روش تبلیغات مبلمان که از کسی نشنیده‌اید !

بهترین روش تبلیغات مبلمان که از کسی نشنیده‌اید !

چرا تبلیغات روی استند شارژ بهترین روش تبلیغات مبلمان است؟
چون: 1- استند شارژ جدید است و توجه بیننده را به خود جلب می‌کند. 2- به مخاطب خدمت رسانده‌اید، پس برند شما را فراموش نمی‌کند. 3- رایگان تبلیغ می‌کنید.
تبلیغات مبلمان کجا انجام می‌شود؟
شما می‌توانید استندهای شارژ که تبلیغات شما روی آن درج شده است را در مکان هایی که مشتریان شما در آنجا هستند قرار دهید، بعنوان مثال فرودگاه‌ها، مراکز خرید، آرایشگاه‌های زنانه و...
آیا با گذاشتن استند شارژ باید هزینه‌ای بابت تبلیغات پرداخت کرد؟
خیر، بسیاری از مراکز برای خدمت به مشتریان خود، به استند شارژ نیاز دارند که شما میتوانید در ازای ارائه رایگان خدمت، رایگان تبلیغ کنید.

بهترین روش تبلیغات مبلمان که از کسی نشنیده‌اید!

بهترین روش تبلیغات مبلمان چیست؟ اگر فروشنده مبلمان باشید، حتما به‌دنبال پاسخ این سوال بوده‌اید. چراکه تبلیغات رکن اساسی برای فروش بالا محسوب می‌‌شود. هرچقدر هم که محصولات شما باکیفیت و متنوع باشد، تا زمانی که دیگران محصولات شما را نشناسند، نمی‌توانید فروش خوبی داشته باشید.

درحال‌حاضر صاحبان کسب‌وکار درصد زیادی از درآمد خود را برای تبلیغات هزینه می‌کنند. در این شرایط اگر شما استراتژی درستی برا تبلیغات نداشته باشید، حتما حذف می‌شوید. بنابراین، در این مطلب بهترین روش تبلیغ مبلمان را به شما معرفی می‌کنیم.

تبلیغات مبلمان

انواع روش تبلیغات مبلمان

 

شما برای معرفی محصولات خود و برندسازی باید از 2 روش تبلیغات دیجیتال و محیطی استفاده کنید. تقریبا همه افراد با تبلیغات دیجیتال آشنایی دارند. اما هنوز هم علی‌رغم گسترش کسب‌وکارهای آنلاین، فروش حضوری اهمیت بالایی دارد. به‌خصوص در مورد محصولاتی مثل مبلمان که افراد ترجیح می‌دهند آن را به‌صورت حضوری خریداری کنند.

بنابراین، روش دوم یعنی تبلیغات محیطی، اهمیت بالایی دارد. اما یک تبلیغات محیطی مناسب برای بیشترین بازدهی و جذب مشتری باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ در ادامه به معرفی بهترین روش تبلیغات مبلمان و بیان ویژگی‌های آن می‌پردازیم.

 

 

بهترین روش تبلیغات مبلمان

 

استند موبایل یا ایستگاه شارژ موبایل بهترین روشی است که می‌توانید برای تبلیغات برند مبل و معرفی محصولات خود از آن استفاده کنید. با تهیه این استند و قراردادن آن در فروشگاه خود یا مکان‌هایی که مخاطب هدف را برای شما جذب کند، مثل طبقه همکف پاساژ، مشتریان بیشتری جذب برند شما می‌شوند. چراکه این استند یک بنر تبلیغاتی دارد و شما می‌توانید خدمات و محصولات خود را با آن معرفی کنید.

استند موبایل نه‌تنها بهترین انتخاب برای تبلیغ مبل فروشی محسوب می‌شود. بلکه می‌توان از آن برای همه کسب‌وکار‌ها ازجمله تبلیغ آرایشگاه زنانه، رستوران، کافه و انواع فروشگاه‌ها استفاده کرد. در واقع این روش برای هر کسب‌وکاری که خدمت یا محصولی را به مخاطب ارائه می‌دهد، مناسب است.

بهترین روش تبلیغ مبلمان

ویژگی بهترین روش تبلیغات مبلمان

با بهترین روش تبلیغات مبلمان آشنا شدید، حالا زمان این فرا رسیده که ویژگی‌های این روش را به شما معرفی کنیم. استند موبایل مزایای تبلیغاتی زیادی برای کسب‌وکار شما دارد. ازجمله:

جلب توجه مخاطب و فروش بیشتر

یکی از ویژگی‌های بهترین روش تبلیغات مبلمان این است که بتواند توجه مخاطب را جلب کند. هرچه مخاطب زمان بیشتری را برای مشاهده تبلیغات اختصاص دهد، پیام برند شما را بهتر درک کرده و احتمال اینکه خدمات و محصولات شما را انتخاب کند، بیشتر است. تحقیقات نشان می‌دهد که هر یک درصد زمان بیشتری که مشتری در فروشگاه باشد، احتمال اینکه خرید کند، 13درصد بیشتر می‌شود.

با شارژر عمومی تبلیغاتی و گذاشتن آن در فروشگاه، افراد مدت‌زمان بیشتری را در فروشگاه شما می‌مانند تا بتوانند گوشی همراهشان را شارژ کنند. بنابراین، احتمال اینکه در این مدت مبلمان شما را بررسی کرده و خرید انجام دهند، بیشتر است.

 

حفظ آرامش خاطر مشتری

گوشی موبایل یک ابزار ضروری در دنیای امروز محسوب می‌شود. با این وسیله افراد همیشه در دسترس هستند. بنابراین زمانی که باتری گوشی در حال تمام‌شدن است، فرد استرس می‌گیرد. طبق تحقیقاتی که در زمینه تاثیر استرس بر میزان خرید مشتری انجام شده، زمانی که فرد مضطرب است یا خرید نمی‌کند یا کمتر از حالت عادی خرید می‌کند.

اگر ایستگاه شارژ موبایل را در اختیار مشتری قرار دهید، یکی از عوامل استرس‌زا را برای او حذف می‌کنید. درنتیجه با آسودگی و فراغ بال بیشتری می‌تواند برای خرید تصمیم بگیرد.

 

شلوغی بیشتر فروشگاه از طریق تبلیغات

از نظر افراد، شلوغ‌بودن یک فروشگاه نشان‌دهنده کیفیت محصولات یا قیمت مناسب آن است. اگر در فروشگاه شما استند موبایل وجود داشته باشد، افراد زیادی برای شارژ گوشی همراه خود به مغازه شما مراجعه می‌کنند. این اتفاق چندبار در روز تکرار می‌شود. درنتیجه، احتمال فروش محصولات شما بالاتر می‌رود.

تبلیغات برند مبل

رفع نیاز مشتری با تبلیغات

شما با ارائه شارژر همگانی یکی از نیازهای ضروری مشتریان را برطرف می‌کنید. همچنین به‌علت ارائه خدمات متفاوت و سپری‌کردن مدت‌زمان بیشتر در فروشگاه شما توسط مخاطب، برند و محصولاتتان در ذهن آن‌ها ماندگارتر می‌شود.

 

خلاقانه‌بودن تبلیغات

روش‌های زیادی برای تبلیغات مبل فروشی وجود دارد. ازجمله استفاده از بنرهای معمولی که برای همه مردم عادی شده است. اما اگر بتوانید تبلیغات خود را خلاقانه‌تر کرده و همراه با آن خدمتی را به مخاطب ارائه دهید، بازدهی آن بیشتر خواهد شد. ارائه شارژ رایگان یک تبلیغ نوآورانه است که علاوه‌بر معرفی برند و محصولات شما، یکی از نیازهای ضروری مخاطبان را برطرف می‌کند.

 

تبلیغات تا همیشه

شما معمولا برای تبلیغات باید به‌صورت ماهانه هزینه کنید. اما با این روش شما فقط یک‌بار هزینه پرداخت می‌کنید. اما تا سال‌ها از سود آن بهره‌مند می‌شوید.

 

هزینه پایین تبلیغات در عین بازدهی بالا

تهیه ایستگاه شارژ موبایل در مکان‌هایی که مخاطب هدف شما در آن‌جا حضور دارند، هزینه بسیار کمی دارد و دیگر لازم‌ نیست مبالغ زیادی برای این تبلیغات بپردازید.

 

مشخصات فنی ایستگاه شارژ موبایل

موقع خرید ایستگاه شارژ موبایل با هدف تبلیغ برای مبل، دقت کنید که حتما مشخصات زیر را داشته باشد:

  • کابل‌های شارژ برزنتی
  • بدنه فلزی مقاوم و مستحکم
  • بنر تبلیغاتی نورپردازی‌شده
  • بهره‌مندی از تکنولوژی شارژ سریع
  • تنوع کابل‌های شارژ
  • گارانتی و خدمات پس از فروش
  • طراحی جدید و زیبا

برای مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر در مورد تبلیغات به کمک استند شارژ همین حالا تماس بگیرید.

جمع‌بندی

بهترین روش تبلیغات مبلمان، استفاده از استند شارژ موبایل یا ایستگاه شارژ همگانی است. این استند جایگاهی برای بنر تبلیغاتی دارد و شما می‌توانید با آن برند، محصولات و خدمات خود را به‌صورت کاملا خلاقانه معرفی کنید.

این روش ویژگی‌های زیادی دارد که باعث تمایز آن از سایر روش‌ها می‌شود. ازجمله اینکه به‌علت نیاز افراد برای شارژ گوشی، مدت‌زمان بیشتری را در فروشگاه شما می‌مانند. درنتیجه احتمال اینکه محصولات شما را انتخاب کنند، بیشتر می‌شود. ازطرف دیگر با این ایده جدید، یکی از نیازهای آن‌ها را برطرف می‌کنید. درنتیجه محبوبیت شما نزد آن‌ها بیشتر شده و برندتان در ذهن آن‌ها ثبت می‌شود.

همچنین این استندها به مخاطبان شما اجازه می‌دهد که با حفظ باتری گوشی، آرامش بیشتری داشته باشند و با اطمینان خاطر خرید کنند. از دیگر مزایای این روش می‌توان به هزینه بسیار پایین آن اشاره کرد.

تبلیغ مبل فروشی
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.