باکس شارژ دیواری نوین شارژ با گارانتی و خدمات پس از فروش

باکس شارژ دیواری نوین شارژ با گارانتی و خدمات پس از فروش

باکس شارژ دیواری نوین شارژ با گارانتی و خدمات پس از فروش

باکس شارژ دیواری محصولی چند جانبه است که هم دارای مزیت‌هایی برای کسب و کارهاست و هم به مراجعان نفع می‌رساند.

به کمک شارژر موبایل چندتایی نیاز مراجعان خود را برطرف کنید تا با جلب رضایت آن‌ها، افزایش فروش 43% را تجربه کنید. با خرید این دستگاه از نوین شارژ، شما می‌توانید محصول نهایی خود را شخصی‌سازی کنید. نکته بعد، گارانتی و خدمات پس از فروش این محصول است که می‌تواند خیال خریداران را از بابت دریافت محصولی باکیفیت راحت کند.

ضمنا در صورت نیاز، می‌توانید فاکتور رسمی هم دریافت کنید.

در این مطلب سعی کردیم تا معرفی کاملی از باکس شارژ دیواری نوین شارژ داشته باشیم و در نهایت نکات مثبت خرید این محصول را بررسی خواهیم کرد؛ پس لطفا تا پایان همراه ما باشید.


 

باکس شارژ دیواری چیست؟

استند شارژ چند کاره دارای انواع مختلفی است و برای مصارف گوناگون تولید می‌شود. یکی از انواع آن، باکس شارژ دیواری است. این محصول با قابلیت نصب شدن بر روی دیوار، مناسب مکان‌هایی است که با محدودیت فضا مواجه‌اند.

این دستگاه نوعی شارژر موبایل چندتایی به شمار می‌رود؛ این ویژگی کمک می‌کند تا چند کاربر به صورت همزمان از آن استفاده کرده و تلفن همراه خود را شارژ کنند.

ویژگی دیگر باکس شارژ دیواری، قابلیت نگهدارنده آن است. طراحی شارژر چند کاره دیواری به گونه‌ای است که شما می‌توانید تلفن همراه خود را روی قسمت نگهدارنده آن قرار دهید؛ در این صورت، تلفن همراه‌تان در حین شارژ دست‌گیر شما نخواهد بود و می‌توانید همزمان با شارژ موبایل، به سایر فعالیت‌های خود رسیدگی کنید.

ضمنا شما می‌توانید برای مصارف محدود و خانگی، این محصول را خودتان بسازید! برای مطالعه آموزش آن، پیشنهاد می‌کنیم مقاله «ساخت استند شارژ خانگی یا پایه نگهدارنده شارژر موبایل با کمترین هزینه!» را بخوانید.

کاربرد باکس شارژ دیواری در کلینیک

باکس شارژ دیواری برای چه مکان‌هایی مناسب است؟

همان‌طور که گفته شد، این وسیله مناسب مکان‌هایی است که با کمبود فضای فیزیکی مواجه‌اند. با نصب شارژر موبایل چندتایی بر روی دیوار، حداقل فضای ممکن از محل مورد نظر شما اشغال خواهد شد؛ در واقع شما قادر خواهید بود تا از فضایی کوچک برای ارائه خدمات بیشتر به مراجعان و مشتریان خود استفاده کنید و از این طریق، رضایت آن‌ها را جلب کنید.

با توجه به ویژگی‌های گفته شده و همچنین تجربه ما در فروش محصولات مختلف، این محصول بیشترین کارایی را برای اماکن زیر خواهد داشت:

 

  • مطب‌های خصوصی، کلینیک‌ها، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌ها

  • آفیس و دفتر خصوصی

  • ادارات و شرکت‌های خصوصی

  • فروشگاه‌ها و مجتمع‌های تجاری

  • کارگاه‌ها

  • و …

استفاده از باکس شارژ دیواری در دفتر کار

مزیت استند شارژ چند کاره برای کسب و کارها چیست؟

با توجه به کاربرد تلفن همراه در زندگی ما و مدت زمان بالای استفاده از این ابزار، شارژ موبایل به یکی از دغدغه‌های افراد تبدیل شده است. به همین دلیل، وجود محل‌هایی برای شارژ تلفن همراه بخصوص در برخی از مکان‌های پررفت‌وآمد لازم و ضروری به نظر می‌رسد.

با قرار دادن باکس شارژ دیواری در محل کسب و کار خود، علاوه بر رفع نیاز مراجعان و حتی پرسنل‌تان، می‌توانید از فواید دیگری هم بهره‌مند شوید که در ادامه به چند مورد از آن‌ها خواهیم پرداخت.

جلب رضایت مراجعان و پرسنل

فرض کنید در حال قدم زدن در فروشگاهی هستید. همین حین، شارژ موبایل‌تان رو به اتمام است و شما دغدغه یافتن محلی برای شارژ تلفن همراه خود را دارید. در چنین شرایطی، با دیدن باکس شارژ دیواری قطعا خوشحال خواهید شد.

این سناریو برای تک‌تک مراجعان و مشتریان در محل‌های مختلف قابل تعمیم است. در واقع شما امکانی را برای مراجعان خود فراهم می‌کنید تا بتوانند به کمک آن، نیاز خود را برطرف کنند و گشت و گذاری بی‌دغدغه را تجربه کنند و از این طریق، شما می‌توانید رضایت او را جلب کنید.

افزایش فروش

شاید دانستن این نکته برای شما جالب باشد که استفاده از استند شارژ چند کاره می‌تواند تا 43% فروش شما را افزایش دهد. این موضوع به دو دلیل اصلی است؛ یکی جلب رضایت مراجعان و دیگری افزایش پاخور محل کسب شما.

استفاده از شارژر موبایل چندتایی برای تبلیغات

یکی از قابلیت‌های باکس شارژ موبایل، صفحه‌ای است که می‌توان از آن برای نمایش موارد مختلف استفاده کرد؛ یکی از این کاربردها، انجام تبلیغات است.

شما می‌توانید معرفی مختصری از خودتان و خدماتتان برای مشتریان و مراجعان انجام دهید تا در حین شارژ تلفن همراه خود، آن را ببینند و آشنایی بیشتری با کسب و کار شما پیدا کنند.

البته این قابلیت صرفا به تبلیغات محدود نمی‌شود. اگر محل کسب و کارتان وسیع است و احتمالا مراجعان برای یافتن بخش‌های مختلف به راهنمایی نیاز دارند، می‌توانید از این صفحه برای نشان دادن موقعیت بخش‌های مختلف استفاده کنید و از این طریق، باز هم رضایت مراجعان را از کسب و کار خود افزایش دهید.

تا اینجا به بررسی چند مورد از مزیت‌های استفاده از دستگاه استند شارژ چند کاره برای کسب و کارها پرداختیم. در ادامه قصد داریم به خدماتی اشاره کنیم که در صورت خرید این محصول، از نوین شارژ دریافت خواهید کرد؛ پس لطفا در ادامه نیز همراه ما باشید.

شارژر موبایل چندتایی

مزیت‌های خرید باکس شارژ دیواری از نوین شارژ

خرید باکس شارژ دیواری از نوین شارژ علاوه بر تمام نکات مثبتی که پیش‌تر گفته شد، مزیت‌های دیگری هم دارد.

اولین مورد، خدمات پس از فروش است. البته خدمات پس از فروش را نباید جز مزیت‌ها برشمرد چرا که یک کار مرسوم در بین اکثر فروشندگان این محصول است؛ اما نکته مثبت در بین خدماتی که پس از خرید این محصول دریافت می‌کنید، گارانتی استند شارژ چند کاره است.

کیفیت مواد اولیه به کار رفته و همچنین ساخت این محصول به نحوی است که ما در نوین شارژ می‌توانیم با اطمینان محصول تولیدی خود را ضمانت کنیم؛ از سوی دیگر خریدار هم می‌تواند با خیالی راحت این محصول را خریداری کرده و در صورت نیاز، از گارانتی و سایر خدمات پس از فروش آن استفاده کند.

مورد بعد، قابلیت سفارشی‌سازی شارژر موبایل چندتایی است. به این صورت که در زمان خرید، شما می‌توانید بنابه نیاز خود، تغییراتی را در ساختار کلی محصول مورد نظر ایجاد کنید. برای مثال، می‌توانید تعداد کابل‌های شارژ، محتوای تصویری که روی صفحه نمایشگر قرار می‌گیرد و مواردی از این دست را سفارشی‌سازی کنید.

سخن پایانی

باکس شارژ دیواری محصولی است که کسب و کارها می‌توانند به کمک آن، چند هدف را محقق کنند. شما می‌توانید با استفاده از استند شارژ چند کاره نیاز مراجعان و مشتریان خود را برطرف کنید و از این طریق، رضایت آن‌ها را جلب کنید.

همچنین با افزایش میزان توقف افراد در محل کسب و کار شما، احتمال جلب توجه آنان نیز بیشتر می‌شود.  همان‌طور که گفته شد، استفاده از این محصول می‌تواند فروش شما را تا 43% افزایش دهد.

نکته مثبت بعد، امکان انجام تبلیغات و به طور کلی، استفاده از قابلیت نمایش محتوای تصویری بر روی استند شارژ چند کاره است.

با خرید باکس شارژ دیواری نوین شارژ، همه این موارد را همراه با خدمات پس از فروش و گارانتی مناسب دریافت خواهید کرد. در ضمن امکان صدور فاکتور رسمی برای کسب و کارها نیز وجود دارد.

با خرید باکس شارژ دیواری از نوین شارژ، چه امکاناتی دریافت می‌کنم؟
فاکتور رسمی خدمات پس از فروش گارانتی امکان شخصی‌سازی محصول متناسب با نیاز کسب و کار
استفاده از استند شارژ چند کاره چه مزیت‌هایی دارد؟
رفع نیاز مراجعان و در نتیجه جلب رضایت آن‌ها افزایش پاخور محل کسب و بالا رفتن میزان فروش تبلیغات
چطور می‌توانم باکس شارژ دیواری را خریداری کنم؟
راه‌های مختلفی برای خرید شارژر موبایل چندتایی نوین شارژ وجود دارد؛ یکی از روش‌ها، مراجعه مستقیم به وبسایت نوین شارژ و خرید دستگاه مورد نظر از قسمت محصولات است. البته شما می‌توانید محصولات نوین شارژ را در فروشگاه‌هایی نظیر دیجی کالا و ترب هم پیدا کنید.
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.