تبلیغات محیطی چیست و چطور میتوان تبلیغات محیطی رایگان انجام داد؟

تبلیغات محیطی چیست و چطور میتوان تبلیغات محیطی رایگان انجام داد؟

تبلیغات محیطی چیست و چطور میتوان تبلیغات محیطی رایگان انجام داد؟

تبلیغات محیطی به هر نوع تبلیغاتی گفته می‌شود که خارج از ساختمان محل کار انجام می‌شود. بیلبوردها، استند شارژر تبلیغاتی در مکان‌های مختلف، تبلیغات بر وسایل حمل و نقل عمومی مانند اتوبوس، ایستگاه‌های وسایل حمل و نقل عمومی و تبلیغات در استادیوم‌ها و ورزشگاه‌ها همه از انواع تبلیغات محیطی هستند.

اکثر افراد فکر می‌کنند این نوع تبلیغات گران هستند. از انجایی که این تبلیغات بر سطح بزرگی اجرا شده و ناحیه وسیعی را پوشش می‌دهد، معمولا هزینه بالایی دارد. اما روش‌هایی هم برای تبلیغات محیطی رایگان هم وجود دارد که در ادامه به آن می‌پردازیم.

استفاده از استند شارژ برای تبلیغات محیطی

چرا باید از تبلیغ محیطی استفاده کنیم؟

امروزه بسیای از افراد از انواع پلاگین‌های حذف تبلیغات اینترنتی استفاده می‌کنند و تعداد تبلیغات انلاین انقدر زیاد است که متفاوت بودن و دیده شدن کار سختی برای سازمان‌ها است.

تبلیغات محیطی این معایب را ندارد. قالب‌های تابلوهای تبلیغاتی در فضای باز مانند بیلبوردها، صفحه‌نمایش‌های دیجیتال را نمی‌توان مانند تبلیغات اینترنتی رد کرد. تحت هیچ شرایطی نمی‌توانید مانع دیده شدن آن‌ها توسط افراد رهگذر شوید.

به دلیل اندازه بزرگی که دارند، به راحتی در میان تبلیغات دیگر گم نمی‌شوند و این خود یکی از مزیت‌های مهم این نوع تبلیغ است.

استفاده از تبلیغ محیطی نه تنها می‌تواند اگاهی از برند را افزایش دهد، بلکه می‌تواند منبع خوبی برای ترافیک ورودی به دیگر کانال‌های تبلیغاتی مانند وبسایت و یا صفحه اینستاگرام باشد. تحقیقات Ocean Neuro Science نشان داده است که 48 درصد کاربران اینترنت پس از دیدن تبلیغ محیطی یک برند، تمایلشان به کلیک روی تبلیغات اینترنتی از همان برند 48 درصد افزایش پیدا می‌کند.

تبلیغات محیطی رایگان با استند شارژر

مزایای استفاده از تبلیغات محیطی

  • در دنیایی که همه انلاین هستند و تبلیغات مختلف را رد می‌کنند، تبلیغات محیطی نتایج بهتری را ارائه می‌دهند. تبلیغات محیطی را نمی‌توان رد کرد، همیشه وجود دارند و جلوی چشم هستند و کسی نمی‌تواند ان‌ها را بلاک کند.
  • با توجه به این که تبلیغات محیطی رایگان را می‌توان در مکان‌های مختلف و به اشکال متعدد به نمایش گذاشت، محدودیتی درخلاقیت و روایت در ان‌ها وجود ندارد. تکنولوژی‌های جدید مانند استندهای شارژر تبلیغاتی و بی سیم، باعث ابداع روش‌های تبلیغاتی جدید شده‌اند.
  • تبلیغ محیطی پیام مناسب را در زمان و مکان مناسب به مخاطبان ارائه نشان می‌دهد. این تبلیغات به صورت بسیار هدفمند و بر اساس موقعیت مکانی، جمعیت شناسی، رفتار مصرف کننده و حتی ساعات روز به مخاطب ارائه می‌شوند.
  • در ا‌ین نوع تبلیغات از اخرین تکنولوژی موجود برای ایجاد ارتباط با مشتری استفاده می‌شود. یکی از مثال‌های بارز تبلیغ محیطی، استفاده کردن از استندهای شارژر تبلیغاتی در محل هایی است که مشتری هدف به طور مداوم در ان‌ها رفت و آمد می‌کند.

شارژر تبلیغاتی برای تبلیغات محیطی رایگان

استندهای شارژر تبلیغاتی، راهی برای تبلیغ رایگان

امروزه همه افراد وابستگی شدیدی به تلفن‌همراه خود دارند. روشن نگه داشتن تلفن‌همراه برای ساعات طولانی تبدیل به یکی از معضلات روزمره همه ما شده است. از طرف دیگر، بازاریابی فن یافتن مشکلات مخاطبین و ارائه راه حل برای ان‌هاست. با توجه چیزهایی که گفتیم، کمبود شارژ یک معضل و راه حل آن، ایجاد مکانی برای شارژ دستگاه‌های خود است.

از استندهای شارژر تبلیغاتی، علاوه بر حل این مشکل، می‌توان به عنوان المان تبلیغات محیطی رایگان برند کسب و کار هم استفاده شوند. شما مالک این استند خواهید بود و می‌توانید ان را در محل کسب و کار خود قرار دهید. علاوه بر آن با کسب اجازه، می‌توان استند شارژر را در فروشگاه‌هایی که مشتری مرتبط شما در ان رفت و آمد می کند قرار دهید.

استفاده هوشمندانه از موقعیت مکانی

تبلیغات محیطی به شدت مکان محور است. با حضور در دنیای واقعی، تبلیغ‌کنندگان باید در نظر داشته باشند که کدام محل بیشترین تاثیر را بر بازاریابی دارد

با ظهور تبلیغ محیطی، بازاریاب‌ها و کسانی که کمپین‌های تبلیغات را طراحی می‌کنند، باید به مکان تبلیغ توجه و به روش های بهینه‌سازی آن توجه کنند.

برای مثال، می‌توانید نوع رفتار و نیازهای مصرف‌کنندگانی را که در نزدیکی محل قرار دادن استند شارژر تبلیغاتی تردد می‌کنند را بررسی کنید. طبق نتایج به دست امده از بررسی‌ها، می‌توان تصمیم گرفت که تبلیغات روی استند شارژر در چه مکان و موقعیتی بیشترین بازدهی را برای شما خواهند داشت.

پس از خرید استند شارژر تبلیغاتی، برای بازدهی هر چه بیشتر، نیاز دارید جاهایی که وجود استند شارژر باعث می‌شود مشتری کمی بیشتر یک جا بایستد و به تبلیغات توجه کند را بیابید.

استند شارژر

نکاتی برای استفاده از تبلیغات محیطی

مانند هر نوع کمپین بازاریابی و تبلیغاتی دیگر، برنامه‌ریزی دقیق برای اطمینان از بازدهی حداکثر کمپین، امری ضروری است.

ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که گوشی‌های هوشمند بسیاری از کارهای روزمره ما را در دست گرفته‌اند. بنابراین یکی از هدف‌های اصلی کمپین تبلیغاتی محیطی می‌تواند تبلیغ از طریق تلفن‌های همراه باشد. با وجود فناوری‌هایی چون استندهای شارژر تبلیغاتی، این کار به راحتی انجام می‌شود.

در ادامه به چند نکته برای افزایش بهره‌وری از تبلیغات محیطی رایگان از طریق استند شارژر اشاره می‌کنیم.

داده یک ابزار کلیدی است

یکی از مهم‌ترین تحولاتی که در دنیای تبلیغات و بازاریابی رخ داده است، در دسترس بودن داده‌ها است. با استفاده از داده‌ها می‌توان بهتر هدف‌گذاری کرد و رفتار مشتری هدف را پیش‌بینی کرد.

هر چه داده‌های بیشتری داشته باشید، می توانید کمپین‌های تبلیغات محیطی خود را خلاقانه‌تر اجرا کنید. این مجموعه داده‌ها به تبلیغ‌کنندگان این امکان را می‌دهد که فعالیت‌ها و کمپین‌های خود را به درستی مدیریت کنند.

گاهی باید به صورت هوشمندانه برای تبلیغات خرج کرد

گاهی دلمان می‌خواهد پول کمتری برای تبلیغات خود خرج کنیم. نکته قابل توجه این است که گاهی ما لازم داریم فقط یک بار برای تبلیغات خود سرمایه گذاری کنیم و تا ابد از همان سرمایه گذاری برای تبلیغات استفاده کنیم. استندهای شارژر دقیقا همین ویژگی را دارند. شما فقط کافی است یک بار با خرید استند روی تبلیغات خود سرمایه‌گذاری کنید.

پیام تبلیغاتی کوتاه و واضح

از انجایی که رهگذرها زیاد فرصت نگاه کردن به تبلیغات شما را نخواهند داشت، باید پیامی که انتخاب می‌کنید، کوتاه و واضح باشد. به طوری که رهگذر بتواند در یک نگاه آن را متوجه شود.

یکی دیگر از راه‌های انتقال مفاهیم تبلیغاتی، استفاده از المان‌های بصری است. از لوگوها و تصاویر مربوط به کسب و کارخود به درستی استفاده کنید.

سخن آخر

همانطور که گفته شد، استندهای شارژر تبلیغاتی می‌توانند علاقه افراد به برند شما را افزایش دهند. در این صورت میزان مراجعه آن‌ها به فروشگاه شما بیشتر خواهد بود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.