هر آن چه لازم است درمورد شارژر گوشی اماکن عمومی بدانید

هر آن چه لازم است درمورد شارژر گوشی اماکن عمومی بدانید

هر آن چه لازم است درمورد شارژر گوشی اماکن عمومی بدانید

آیا تا به حال نام شارژر گوشی اماکن عمومی یا ایستگاه شارژ موبایل ایستاده به گوشتان خورده است؟ بگذارید در مقدمه‌ای کوتاه این اختراع بی‌نظیر را به شما معرفی کنیم.

در عصر تکنولوژی تقریبا همه مردم به گوشی‌های موبایل خود وابستگی زیادی دارند و به خصوص جوان‌ترها حتی دقیقه‌ای نمی‌توانند از تلفن‌های همراه هوشمند خود دور بمانند. ولی معضل همیشه پابرجا در عصر حاضر کمبود شارژ گوشی است. این معضل از دید صاحبان صنایع و مبتکران تکنولوژی دور نمانده و به خوبی به آن پرداخته شده است. یکی از روش‌های حل این مشکل استفاده از پاور بانک است، ولی اگر شما هم از این وسیله استفاده کرده باشید، می‌دانید که علاوه بر قیمت بالا و وزن سنگینی دارد، می‌تواند مشکل شارژ را دو چندان کند. چرا که خود پاور بانک هم نیازمند شارژ شدن است. پس چاره چیست؟

وقتی در خانه نشسته ایم، کمبود شارژ گوشی مشکل حادی به نظر نمی‌رسد. کافی است شارژر گوشی خود را به نزدیک‌ترین پریز ممکن وصل کنید و دیگر مشکلی وجود ندارد. حتما شنیده‌اید که وجود پریز در کنار تخت‌خواب از نشانه‌های خوشبختی است!  ولی اکثر ما بیشتر ساعات روز را در خارج از منزل، در محیط کار یا محیط‌های شهری می‌گذرانیم. حالا مشکل بزرگتر به نظر می‌رسد.

در میانه‌ی یک بازار شلوغ، در هنگام انتظار در فرودگاه، هنگام خرید در مجتمع‌های تجاری بزرگ دیگر پریزی وجود ندارد که راه حل مشکل ما باشد. طی سال‌های اخیر یکی از روش‌های حل این معضل جهانی، قرار دادن استندهای شارژر گوشی عمومی در اماکن شلوغ است. این حتما برای شما هم خبر خوبی به نظر می‌رسد. ولی تفاوت پورت شارژر گوشی‌ها، تفاوت ولتاژ باتری‌ها و موارد دیگر می‌توانند خود محل سوال باشند. البته جای نگرانی چندانی وجود ندارد. اغلب افرادی که این استندها را در اختیار عموم مردم قرار می‌دهند، به این موارد توجه کرده و انواع پورت‌های متداول را در استندها در نظر گرفته و نصب می‌کنند. راه حل دیگر نیز این است که شارژر گوشی خود را همراه داشته باشید و تنها از برق استند استفاده کنید. هوشمندانه است. مگر نه؟

حتما برای شما هم سوال پیش آمده است که آیا صاحبان این استندها فقط از روی عشق به مردم این هزینه را متقبل می‌شوند؟ واقعیت این است که خیر. با ما در ادامه مقاله همراه باشید تا دلایل نصب این استندها را بهتر بشناسید.

1- تبلیغات محصولات مختلف

شارژ کردن باتری گوشی امری زمانبر است، حتی اگر شارژ اصلی گوشی خودتان استفاده کنید. زمانی که در انتظار شارژ شدن گوشی خود هستید، یکی از روش‌های گذران زمان نگاه کردن به اطراف است. خصوصا اگر در یک مجتمع تجاری باشید. بسیاری از صاحبان مشاغل، کسب و کارهای بزرگ و کوچک، صاحبان و طراحان برندهای مختلف کالاهای فراوانی که در بازار امروز وجود دارد، به خوبی می‌دانند که اصل دوام کسب و کار و درآمدزایی بر تبلیغات درست است.

یکی از روش‌های تبلیغات استفاده از شارژر گوشی اماکن عمومی است. با این روش علاوه بر این که سر مشتریان بالقوه خود را گرم می‌کنند و با شناساندن ویژگی‌های مختلف محصول تولیدی خود، خدمات قابل ارائه توسط کسب و کارشان و بسیاری موارد دیگر مشتریان بالقوه را با مشتریان بالفعل تبدیل کنند.

علاوه بر این دنیای امروز ما پر از برندهای مختلف برای هر وسیله‌ای است که فکرش را بکنید. معمولا انتخاب یک برند از بین همه، فرآیندی سخت و زمانبر است. در نتیجه زمانی که در انتظار شارژ شدن گوشی‌تان هستید، زمان مناسبی است تا با ویژگی‌های معرفی شده برند ارائه کننده استند شارژر عمومی آشنا شوید و در صورت تمایل از خدمات آن‌ها بهره ببرید.

2- تبلیغات کسب و کارهای مختلف

کسب و کارهای زیادی هستند که می‌توانند وظایف روزانه‌ی ما را تسهیل کنند. آژانس‌های مسافربری، خدمات نظافت، تولیدی‌های پوشاک و حتی مواردی که فکر نمی‌کنیم به آن‌ها نیاز داریم مثل تورهای سفرهای خارجی و داخلی و بانک‌های مختلف با استفاده از این استندهای شارژر گوشی اماکن عمومی می‌توانند مشتری پیدا کنند و ما هم به اطلاعاتی که حتی فکرش را نمی‌کردیم به آن‌ها نیاز داریم را به دست بیاوریم.

اگر دوست دارید در این خصوص، اطلاعات بیشتری داشته باشید، می‌توانید به این آدرس مراجعه کرده و مقاله جذاب ما را بخوانید.

نکات قابل توجه در هنگام استفاده از شارژر اماکن عمومی

1- سرعت شارژ شدن گوشی

اگر سرعت شارژ شدن گوشی شما در هنگام استفاده از شارژر گوشی اماکن عمومی بیشتر از حالت عادی است، بهتر است از خیر استفاده از آن بگذرید. زیرا ولتاژ ورودی به باتری گوشی شما بیش از حد نرمال است و می‌تواند در مدت زمان کمی خسارت جبران ناپذیری به دستگاه شما وارد کند.

2- خطر هک شدن را جدی بگیرید

در برخی موارد امکان این وجود دارد که کابلی که به گوشی خود وصل می‌کنید، به دستگاهی وصل باشد که این امکان را به هکرها بدهد تا بدافزاری بر روی دستگاه شما نصب کرده و اطلاعات شخصی شما را بدزدند. برای جلوگیری از این اتفاق کافی است از کابل شارژ شخصی‌تان استفاده نمایید.

سخن آخر

دنیای سرشار از تکنولوژی امروز، در کنار تمامی مشغولیت‌های فراوانی که ممکن است ایجاد کند، دنیایی شگفت‌انگیز با امکانات بی‌شمار است. همواره سعی کنید اطلاعات خود را به روز نگه داشته و با تکنولوژی همراه شوید. دنیای ما انسان‌ها هیچ‌گاه تا این اندازه پر از شگفتی نبوده است. شارژر گوشی اماکن عمومی همان محصولی است که می‌تواند باعث مدرن به نظر رسیدن مکان شما شود.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.