دستگاه ایستگاه شارژ و ارتقا رفاه مراجعه مشتریان

دستگاه ایستگاه شارژ و ارتقا رفاه مراجعه مشتریان

دستگاه ایستگاه شارژ و ارتقا رفاه مراجعه مشتریان

با توجه به حضور گسترده گوشی‌های موبایل در زندگی روزمره‌ی افراد، یکی از چالش‌هایی که همیشه حین استفاده از گوشی‌های موبایل وجود دارد، به اتمام رسیدن شارژ آن‌هاست که این دغدغه با روی کار آمدن دستگاه ایستگاه شارژ و وجود آن‌ها در اماکن عمومی از جمله ترمینال‌ها، هتل‌ها، فرودگاه‌ها و…تا حد زیادی کاهش یافته است. استفاده از دستگاه ایستگاه شارژ و ایستگاه شارژ موبایل تبلیغاتی برای صاحبان کسب و کارهای بزرگ امری ضروری است. چرا که در نظر گرفتن دغدغه مشتریان و جلب رضایت آنها تاثیر بسزایی در موفقیت کسب و کار آن‌ها دارد.

مزایای ایستگاه شارژ موبایل

– افزایش مدت زمان حضور در آن مکان و حفظ مشتری

– وفاداری و بهبود تجربه مشتری:

مسلما داشتن امکانات خوب و در نظر گرفتن رضایت مشتری موجب بهبود تجربه و وفاداری وی می‌شود.

افزایش فروش:

با توجه به اینکه مشتری دیگر دغدغه ترک محل فعلی برای یافتن مکانی برای شارژ تلفن همراه خود را ندارد. می تواند مدت زمان بیشتری را در محل کسب و کار شما سپری کرده و این موجب افزایش تعامل مشتری و احتمال فروش شما می شود.

– تبلیغات ثمربخش و موثر:

شما برای خرید دستگاه ایستگاه شارژ یک بار هزینه می‌کنید و برای مدت‌ها نتیجه‌ی آن را خواهید دید. چرا که اغلب از این دستگاه در اماکن شلوغ استفاده می‌شود و مدام در معرض دید افراد است. و این امر باعث جلب توجه آن‌ها می‌شود، با این تفاسیر این روش یک انتخاب هوشمندانه برای تبلیغ فعالیت شماست.

– قیمت مناسب:

با توجه به اینکه این دستگاه در بلند مدت مورد استفاده قرار می‌گیرد و یک روش تبلیغاتی ماندگار محسوب می‌شود، قیمت مناسبی دارد و به یک گزینه ‎‌ ایده آل تبدیل می‌شود.

– آسودگی خیال مشتریان:

کم شدن شارژ گوشی و خاموش شدن آن برای مراجعین استرس‌زا است. چرا که  امروزه علاوه بر استفاده از گوشی به عنوان راه ارتباطی، بسیاری از اطلاعات اشخاص در آن ذخیره شده است. وجود ایستگاه شارژ موجب آسودگی خیال افراد می‌شود.

– آسایش پرسنل و صرفه جویی در زمان آن‌ها:

علاوه بر اینکه کارهای مراجعین با سرعت بیشتری پیش می‌رود و کار کسی به دلیل نداشتن شارژ نصفه نمی‌ماند. پرسنل نیز از این دستگاه‌ها استفاده می‌کنند و از نگرانی آن‌ها نیز در این باره کاسته می‌شود.

– ایجاد یک مزیت رقابتی

-رضایت مشتری: همه‌ی مزایایی که تا اینجا گفته شد موجب رضایت مشتری می‌شود و یک تجربه‌ی خوب در ذهن او باقی می‌ماند.

انواع دستگاه ایستگاه شارژ

ایستگاه شارژ در انواع گوناگونی تولید می‌شود و هر یک از آن‌ها خصوصیات و مزیت‌های مختص خود را دارند. انتخاب آن‌ها به عواملی همچون فضای فعالیت، بودجه‌ی شما و.. بستگی دارد. در ادمه به برخی از انواع دستگاه ایستگاه شارژ اشاره کرده‌ایم.

مدل ایستاده

این مدل روی پایه بلند و مقاومی سوار شده و قابل جابجایی است تا بتوانید در هرجایی از محیط که بخواهید آن را قرار دهید. همچنین قابلیت استفاده همزمان چند کاربر را دارد علاوه بر این فضای مناسبی برای قرار دادن گوشی در آن تعبیه شده است.

مدل دیواری

این نوع از دستگاه ایستگاه شارژ همانطور که از نام آن مشخص است روی دیوار نصب می‌شود همانند یک طاقچه دیواری. این نوع بیشتر برای اماکنی که فضای زیادی ندارند مناسب است.

مدل تبلیغاتی

مدل تبلیغاتی شباهت زیادی با مدل ایستاده دارد، همانطور که پیش‌تر اشاره کردیم استفاده از این دستگاه برای تبلیغات و برندسازی گزینه‌ی بسیار مناسبی است چرا که همزمان با ارائه خدمات  تبلیغ نیز کرده‌اید.

از دیگر مدل‌های دستگاه ایستگاه شارژ موبایل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

-دستگاه ایستگاه شارژ موبایل مدل HOW:

مدل HOW به مدل هتلی چوبی معروف است که دارای ظاهری زیبا و کیفیتی مناسب است و دارای قابلیت شارژ سریع همزمان 6 گوشی موبایل از انواع مختلف می‌باشد همچنین یک شارژر وایرلس نیز دارد. این مدل را می‌توان هم به صورت رو میزی استفاده کرد هم روی دیوار نصب کرد.

و مدل‌های BOI، MO، TWIP

کاربردهای ایستگاه شارژ

ایستگاه شارژ موبایل در اماکن شلوغ مختلفی همچون فرودگاه‌ها و ترمینال‌ها گرفته تا شرکت‌های خصوصی، رستوران‌ها و دفاتر پیشخوان قابل استفاده هستند و علاوه بر آسایش مشتریان و پرسنل، موجب افزایش پرستیژ کاری نیز می‌شوند. باید به این نکته‌ی مهم نیز توجه کرد که این دستگاه‌ها باید دارای همه نوع کابل باشند و مدل‌های مخلتف گوشی‌ بتوانند از آن استفاده کنند.

جمع بندی

ما در این محتوا هر آنچه که لازم است درباره‌ی دستگاه ایستگاه شارژ بدانید را بیان کردیم که اگر قصد تهیه این دستگاه را برای محل کسب وکارتان دارید با توجه به شرایط و بودجه‌ای که دارید و انواع و مدل‌های مختلف این دستگاه(از جمله مدل‌های HOW، MO، BOI که در اشکال ایستاده و دیواری موجوداند) بهترین انتخاب را داشته باشید.

یک دستگاه ایستگاه شارژ با اینکه فضای زیادی را اشغال نمی‌کند و هزینه‌ی بالایی هم ندارد می‌تواند به عنوان یک خدمات رایگان برای رفاه مشتریان تاثیر بسزایی در فعالیت شما داشته باشد. همچنین میتوان از این دستگاه به عنوان هدیه تبلیغاتی مجموعه‌ی خودتان در مراکز مختلف استفاده کنید.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.