استند شارژ چیست و چرا باید در اماکن عمومی استند شارژ موبایل وجود داشته باشد؟

استند شارژ چیست و چرا باید در اماکن عمومی استند شارژ موبایل وجود داشته باشد؟

استند شارژ چیست و چرا باید در اماکن عمومی استند شارژ موبایل وجود داشته باشد؟

استند شارژ چیست ؟

در پاسخ به سوال “استند شارژ چیست ؟” باید گفت: ایستگاه شارژ یا استند شارژ موبایل دستگاهی الکترونیکی است که می‌تواند انواع گوشی‌های موجود در بازار را شارژ نماید. شاید بارها برایتان پیش آمده باشد که برای خرید یا امورات دیگر به بیرون از منزل رفته‌اید. منتظر تماس کسی هستید اما شارژ موبایل‌تان اندک و رو به اتمام است. ممکن است اضطراب بگیرید و یا حتی خریدتان را رها کنید، استند شارژ موبایل علاج مشکل شماست.

استند شارژ موبایل دستگاهی الکترونیکی است که تعدادی کابل دارد. در کلیه اماکن عمومی کاربرد داشته و می‌تواند انواع گوشی‌های موجود در بازار را شارژ نماید.

استند شارژ چیست

چرا باید در اماکن عمومی ایستگاه شارژ موبایل وجود داشته باشد؟

با پیشرفت تکنولوژی و گسترش کاربردهای تلفن همراه بسیاری از امورات روزمره‌ی ما با گوشی موبایل انجام می‌شود. بدیهی است که منبع انرژی آن ( شارژر موبایل ) بایستی در دسترس باشد. می‌توان گوشی موبایل را به خودرو و شارژر را به پمپ بنزین تشبیه کرد. 

چرا باید پمپ بنزین در همه جا وجود داشته باشد؟!

وجود شارژر در اماکن عمومی یک ضرورت است. وقتی شما محل کار خود را به ایستگاه شارژ تجهیز می کنید به مشتریان‌تان این پیام را منتقل می کنید : ” شما مهم هستید !! “

وقتی مشتریان شما متوجه می شوند که شما برای نیازشان ارزش و احترام قائلید و نیازشان را برطرف کرده اید رضایت‌شان را بالا برده اید و برندتان را محبوب تر کرده‌اید. مطمئنا اینکه شما نیازشان را برطرف کرده‌اید در خاطرشان خواهد ماند و شما برندتان را محبوب‌تر کرده‌اید.

ایستگاه شارژ گوشی موبایل

فروش بیشتر با استند شارژ موبایل

در نظر بگیرید شارژ موبایل شما کم است و فروشگاهی در نزدیکی شما استند شارژ موبایل دارد، چه می‌کنید؟ طبیعتا به آن فروشگاه مراجعه می‌کنید و گوشی موبایلتان را به یکی از شارژرها وصل می‌کنید. مدتی منتظر می‌مانید تا تلفن همراهتان شارژ شود. در این مدت از محصولات فروشگاه کرده و از آن‌ها خرید می‌کنید. تحقیقات نشان داده است که بین زمان “تامل و درنگ” و فروش رابطه مثبت و معناداری وجود دارد بطوریکه هر 1% افزایش زمان تامل، 1.3% میزان فروش را افزایش خواهد داد.

انواع استند شارژ موبایل

 استندهای شارژ موبایل نوین شارژ در انواع مد‌ل های دیواری ، ایستاده و تبلیغاتی طراحی و ساخته شده‌اند. مدل دیواری به فضا برای نصب نیاز ندارد و با چهار عدد پیچ روی دیوار نصب می شود. در مدل پایه‌دار استند روی پایه‌ی فلزی ضد آب و ضد خش نصب شده که به راحتی می توانید آن را جا به جا کنید. در مدل تبلیغاتی علاوه بر امکان شارژ موبایل ، یک بنر تبلیغاتی وجود دارد که از پشت به آن نور می تابد و جلوه تبلیغات را چندین برابر می‌کند که به آن اصطلاحا لایت باکس گفته می‌شود.

استند شارژ موبایل تبلیغاتی

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.